Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zmieniłam kolor włosów :mrgreen:

 

Gdzie to będzie można obejrzeć? :P

W Złomowcu, dzisiaj :P

Klub Złomowiec Gdynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

 

Niewątpliwą zaletą dzisiejszego dnia jest to, że do pracy zamiast standardowych 40 minut jechałem dzisiaj tylko 15 i to zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Kolejną zaletą tego pięknego dnia są absolutne pustki w pracy, co oznacza, iż mogę sobie spokojnie popracować bez bycia non-stop odrywanym od roboty przez problemy innych ludzi ;)

Niestety ten dzień ma jeden zasadniczy feler - jestem w pracy, podczas gdy znaczna większość koleżeństwa cieszy się przedłużonym weekendem :wacko:

 

@@elmo, ja rozumiem, że Estetów należy trzymać przy życiu, ale o 5:30 rano :huh:  masz kolego zacięcie, nie powiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Leni się, bo Ty się lenisz :P;)
oj tam, oj tam - jestem tak zarobiony, że nie mam czasu jej roboty wynajdywać :(

 

melduję, że już czas udać się w pobliże Istoty Najwyższej, będę pilnował żeby wzmiankowana Istota nie palnęła jakiegoś głupstwa w trakcie telekonferencji z klientem (czyli w sumie zostanę suflerem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem pisać umowę  :)

dziwne to, że "copy/paste" zajęło Ci tyle czasu :P

 

 

Na środę mam jeszcze jedną :th_dash:
nie przejmuj się, cały wtorek i połowa poniedziałku przed Tobą - dasz radę :)

 

melduję, że chyba udało mi się powstrzymać Istotę Najwyższą przed palnięciem znaczącej głupoty w trakcie telekonferencji - niestety, mam przez to dodatkową robotę, ale od czego jest wolny wtorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to nasz stary przyjaciel bacznosc_stach_spocznij udostepnil pierwsze zdjecia swojego nowego niesubarowozu

auto jest w nienachalnej bieli i wyglada jak wyglada

wlasciciel na razie bardzo zadowolony (cos pisze o bananie) i oby ten stan trwal jak najdluzej   :thumbup:

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby co to nasz stary przyjaciel bacznosc_stach_spocznij udostepnil pierwsze zdjecia swojego nowego niesubarowozu

auto jest w nienachalnej bieli i wyglada jak wyglada

wlasciciel na razie bardzo zadowolony (cos pisze o bananie) i oby ten stan trwal jak najdluzej   :thumbup:

Samochód jest na częstochowskich blachach :P To zapewnia i tłumaczy wszelkie uniesienia :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...