Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

 

@@elmo, Twoje estetyczne posty mi się nie wyświetlają :( (i martwi mnie słowo "tran" w opisie pliku - może to i lepiej, że się nie otwierają)

Tu masz link bezpośredni: https://treatsmagazine.com/georgia-sumner-by-kesler-tran/?mc_cid=4043be716c&mc_eid=c3e98c4f81

linka blokuje mi firmowy firewall :cry:

 

Zobacz se na komórce :P

Fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@@elmo, chesz się zamienić?

Tą propozycję rozważę tylko i wyłącznie ze względu na sekretarkę  :P

 

oj tam, oj tam, Szczecin to piękne miasto - do tego dostaniesz dom z kominkiem i niedalekim lasem i łąkami (te akurat nie na wyłączność) - będziesz miał gdzie psiaka wyprowadzać, a kominek działa na niewiasty bardzo pobudzająco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@mahu, Ty za to mógłbyś popływać jakimś katamaranem, czy inną jednostką nawodną (podwodną też  ;)).  

u zarania dziejów (czyli jakieś 3 lata temu) dostęp do wyspy, na której jest mój kołchoz był możliwy jedynie za pomocą promu - teraz mamy wypaśny most :) i wtedy musiałbym codziennie nim pływać, ale akurat pracowałem w innej firmie ;)

z pływania pozostało mi pływanie (albo i brodzenie) w morzu absurdów oraz rejsy po Odrze stateczkami wycieczkowymi z dzieciakami ;)

 

aha, najbliższe okręty podwodne to chyba na Oksywiu są :)

Mahu specjalnie dla ciebie. :)

 

attachicon.gif20161014_121027.jpg

attachicon.gif20161014_121035.jpg

dzięki :) moje kaprawe ślepia widzą tam Puchacza na holu za Wilgą, ale żem słaby na umyśle i pogrążony w zawiłościach kontraktu na dostawę elementów do Jacketów, to mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Piątek  B)

do tego słoneczny :D

 

aczkolwiek chłodny...stosowna ilustracja na poprzedniej stronie  ;)

o 6 rano na mojej wsi było jedynie +3 na termometrze

 

ja o 5 rano szyby skrobałem ...

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chrapałem. :D

Podobno to mogą być oznaki w choroby.

 

 

Swoja drogą czego oznaka mogą być przeklinanie i gadanie przez sen ?

 

Bo ostatnio mama wparowała do pokoju bo myślała ze cos sie dzieje a ja przez sen komuś ubliżałem i proponowałem "solowke"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie :)

 

melduję, że weekend był całkiem udany, nawet na weselu, na które zmuszony się byłem wybrać z małżonką moją kochaną nie było tak źle (a raczej nie przepadam za tego typu przaśnymi imprezami) - bo chociaż wódka była ciepła, a żarło okrutnie tłuste, to przynajmniej sobie z żoną potańcowaliśmy :lol:

 

szkoda tylko, że za oknem dzisiaj jakoś depresyjnie szaro, ale nic to, kawka zaraz mi poprawi humor :)

 

ps. tak, pozdrowiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...