Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Średnica. Promieniowi chyba bym jednak nie podołał...no nie przy jednym podejściu :P

@@elmo, nie poddawaj się, należy dążyć do perfekcji (nie wiem jak tam w Warszawie, ale w moim prowincjonalnym Szczecinie pizze małe mają jakieś 25 cm średnicy, duże 30 a gigant 45 - i to jest wyzwanie!)
Pizzeria w Wojkowicach - rozmiar maximus 60cm :D 45 cm to głównie duże pizze na śląsku :P

 

Chyba mnie rwa kulszowa dopadla...

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba mnie rwa kulszowa dopadla...

to chyba mało przyjemne... ale w tym wieku, znaczy się, jeszcześ młody :(
Tak to jest gdy się nie oszczędza od młodzieńczych lat.. Wszystko sam i na sile i sa efekty ...

 

 

 

 

Rypie tak ze spac nie idzie a tym bardziej pracować. No ale ketonal forte i jakos dniówka leci.

 

Wybieram sie do lekarza tak juz od

 

2 tygodni ;)

 

 

 

Tymczasem kawka :)

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahu, przysięgam, że mi to mycie przez myśl nawet nie przeszło ;)Byłem na siłowni. Wszystko było bardzo ciężkie ;)

to ja już nie wiem co gorsze, brak słońca, czy przerzucanie żelaza z jednego miejsca w drugie ;)

na BBC leci odcinek Top Gear gdzie Kapitan Snuja spotkał pewnego woźnicę w nakoksowanym Lanosie STI fajnie się to ogląda :)

Edytowane przez mahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak to jest gdy się nie oszczędza od młodzieńczych lat.. Wszystko sam i na sile i sa efekty ...

ja na szczęście zbyt mało zdolny i zbyt leniwy na to byłem (no i dalej jestem) ;) tak, czy inaczej, zdrowia życzę :)
Dzięki.

 

 

Mahu chcąc nie chcąc mam taki charakter ze gdy mimo wszystko chce ktos mi pomoc a robi to 3 razy wolniej niz ja to grzecznie mu dziękuję i sam robię wszystko.

 

Mając 15 lat pracowałem przy handlu drzewem kominkowym. Dziennie 20 kubików pociętego drzewa załadować ręcznie na auto troche dało w kość .

W zeszłym roku dobiłem sobie plecy targając 5m krokwie na budowie.

W międzyczasie mialem dość poważna kontuzje kręgosłupa (narty - sport to zdrowie :P )

Cóż życie.

 

W sumie nie narzekam bo dostałem swego rodzaju szkole zycia i wiem jakim człowiekiem nie być. "Wdzieczny" za wszystko mogę byc ojcu. Szybko dorosłem i to widać- tak przynajmniej nie którzy twierdza

 

 

Dobra koniec pitolenia ;)

 

Melduje ze byłem u blacharza.

Wycena wstawienia reperaturek wypadła calkiem korzystnie dla mojego portfela ;)

 

 

 

 

A jutro od 14 weekend:D

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra koniec pitolenia
 

Chcesz dobrą maść? Może pomoże, a jak nie pomoże, to nie zaszkodzi. 
Na potłuczenia, naderwania, bóle (nie może być rany) pomaga, przynajmniej mi i tacie. :) 
Jak coś to wal na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski może to tylko bóle powięziowe. Jak mahu słusznie zauważył, trochę za młody jesteś, ;)

 

W rodzinie wszyscy maja problem z plecami...

 

 

Wybiorę sie do lekarza to może cos więcej mi powie. A jak nie to zrobię sobie wycieczkę na urazówkę do Piekar :) cos po ściemniam i porobią badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Piątek B)

do tego słoneczny :D

aczkolwiek chłodny...stosowna ilustracja na poprzedniej stronie ;)

dziwne to Elmo, ale jakoś ostatnio zgadzam się z Twoimi wypowiedziami bez zastrzeżeń :huh:

o 6 rano na mojej wsi było jedynie +3 na termometrze

Na mojej między było 0°C

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i zaśliniłem klawiaturę :drool:
kup sobie kolego krówki, albo:

750x500,kucuk.JPG


 

 

A na mojej, też na termometrze, minus 4 ;).
Ale Ty Bartku mieszkasz niemalże na Kresach Wschodnich, a ja na zgniłym i dekadenckim Zachodzie, więc dla mnie +3 to już niemalże zima ;)

 

 

 

eszcze tylko parę godzin ;)
jakieś 10 ;)
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...