Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

wiem za to, że po "ogólnym" spotkaniu na hali produkcyjnej popołudnie spędzę z nowym wodzem na omawianiu bieżących i potencjalnych kontraktów, co nieco napawa mnie lękiem

Pamiętaj, aby wspomnieć o służbowym STi :)  

 

a nawet o dwóch, bo przecież moja (czyli Twoja) sekretarka też STI mieć powinna ;)

 

 

Jak już pisałem:

 

 

Dziś masz same dobre pomysły   
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

melduję zatem, że dzisiaj jestem wyjątkowo niezorganizowany - łącznie z tym, że zapomniałem przepustki do firmy (nie)szczęśliwie ochrona mnie wpuściła do baraku

Przypomnę Ci dziś wieczorem, żebyś przykleił ją sobie do czoła kropelką, bo w poniedziałek w obliczu Istoty Najwyższej zapomnienie przepustki będzie niedopuszczalnym deliktem pracowniczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Że w pracy dali mi świstek do podpisania że będę utrzymywać w tajemnicy swoje zarobki przed innymi pracownikami. Mam sie bać? :o

raczej cieszyć ;)

Że podwyżka ?

Zależy od konsekwencji za naruszenia tej tajemnicy.

W najlepszym przypadku brak premii a w najgorszym Ukrainiec na moje miejsce a ja arivedercii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

za naruszenie postanowień umowy grozi obdarowanie naruszyciela Skodą

No to nieźle musiałeś ostatnio narozrabiać :P  

 

spokojnie, Skoda to musi być kara za grzechy młodości albo "in advance" skoro dostałem ją niemalże jednocześnie z umową o pracę :lol: poza tym... u nas to akurat ja zajmuję się zagadnieniami związanymi z ochroną tajemnicy, więc przeca sam bym siebie tak nie urządził :P

po głębokim się zastanowieniu dochodzę do wniosku, że obdarowanie mnie Skodą mogło mieć pewien związek z przewiezieniem Istoty Najwyższej Evelinką - świat widziany bokiem jest taki piękny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...