Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

Elmo, ile razy trzeba Ci powtarzać, że Tribeca to zły wybór

Jak zły...tam H6 siedzi, a ja bym własnie takie HaSześć chciał, tylko w Imprezie ;)

 

 

nigdy nie wiadomo, kiedy los doświadczy człowieka Skodą

 Śpieszmy się zatem kochać samochody, bo nigdy nie wiadomo kiedy nadjedzie Skoda :P  

 

Jeździłem w zeszłym tygodniu wspomnianą Tribecą H6.. Poezja ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@niebieskiultras, gratki :) tylko nie mów o podwyżce swojej dziewczynie :P

 

 

dzięki ;)

 

 

sama powiedziała ,że mam pakować więcej kasy w subaru bo planuje jakiś trip po polsce :P i chce bezawaryjnie przejechać trasę :D

 

 

na Śląsku podobna pogoda o 7 rano słońce przebijało się przez chmury a teraz szaro i ponuro na dworze

 

 

melduje ,że jadę po olej do dyfra a później do roboty

 

 

a co mi tam też sobie pomarudzę :P

 

w pracy się służbowa kawa skończyła :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

w pracy się służbowa kawa skończyła :(
phi tam kawa, czy też jej brak - wyobraź sobie, że nam przestali dawać świeżo wyciśnięte soki owocowe, teraz są tylko owoce, i to ledwie 2 razy w tygodniu - a do tego muszę jeździć służbową Skodą - jak żyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho, banowładna Aga objawiła się w meldunkowym - dawno nie było Waszej Wspaniałości w naszym radosnym gronie - czyżby i moderatornia mogła dostać bana, albo banana? ;)


Trzeba przejść na działalność gospodarczą, wtedy służbowe jest prawie wszystko  ;)

cześć Elmo - racja - zwłaszcza czas wolny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

oho, banowładna Aga objawiła się w meldunkowym - dawno nie było Waszej Wspaniałości w naszym radosnym gronie - czyżby i moderatornia mogła dostać bana, albo banana? ;)

Mogłam, jak każdy ;)

 

 

 

Trzeba przejść na działalność gospodarczą, wtedy służbowe jest prawie wszystko ;)

Wiem, przerabiałam to już kiedyś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 do tego muszę jeździć służbową Skodą - jak żyć?

 

czyli masz najlepsze auto wyścigowo-dostawczo-terenowe ?

 

 

 

tzn. służbówkę :P

 

 

 

 

 

phi tam kawa, czy też jej brak - wyobraź sobie, że nam przestali dawać świeżo wyciśnięte soki owocowe, teraz są tylko owoce, i to ledwie 2 razy w tygodniu

hahaha :D

 

 

to u mnie w robocie służbową mamy lodówkę, dystrybutor wody i kawę :D

 

tzn kawa się skończyła

 

 

dziś brygadzista ma iść na skargę do dyrektora ,że kawy nie ma :D

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@niebieskiultras, całkiem możliwe, że wkrótce będziecie mieli wakat na stanowisku brygadzisty ;)

możliwe -ale z innego powodu - większości etatowców kończy się umowa 30 czerwca ;)

 

 

a jeśli chodzi o kawę to dyrektor sam kupuje kawę i nie ma z tym problemów - idzie brygadzista bądź lider zespołu do dyrektora i kawa zawsze się znajdzie - najtańsza bo najtańsza z biedry ale zawsze coś - salon też musi mieć jakieś koszta :P

 

 

tym bardziej ,że ostatnio była wyrzucona cała paleta dekoracji , zastaw stołowych itd  bo np z kompletu dla 4 osób był strzaskany jeden talerzyk i już wszystko do wyrzucenia a kontrola z centrali stwierdziła ,że mamy straty i koszta poniżej średniej firmowej :P

czas do pracy

 

:superhero:

Edytowane przez niebieskiultras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzę, że wizja Olsztyna roztoczona przez B-52 skutecznie zniechęciła mnie do pracowania - ciężko się przemóc mając świadomość, że tak niedaleko jest tak wspaniałe miejsce na wypoczynek, jakim jest Olsztyn leżący nad morzem i blisko gór, z jego uroczym klimatem i (zapewne) darmowym alkoholem serwowanym przez niekompletnie ubrane niewiasty :wub:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...