Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

E tam, nie wierzę ;)

po ostatnich akcjach mam niecheć do tego  :biglol:  forum  :P

 

 

Hmm, może zwyczajnie trzeba widzieć różnicę między rzeczywistością a Forum ;) Zyska na tym i rzeczywistość i Forum.

 

Knurku, dzisiaj rzeczywistość jest taka że popijam sobie winko z rodzinką i forum na bok. :yahoo:

 

Pozdrówki z okolic Nowego Sącza :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@b-52, gratuluję zmiany nicka/nicku - bomber zaprawdę zacny, może czas w związku z tym zmienić avatar, np. na taki:

b-52.jpg

zabawne - obecnie większość załóg latających na B-52 jest młodsza od maszyn, na których latają ;)

 

melduję, że weekend za mną, a przede mną ciężki tydzień w pracy... za oknem bez słońca, ale dość ciepło, no i magnolie zaczynają kwitnąć, co zamierzam Wam wkrótce pokazać na zdjęciach :)

a teraz... tradycyjnie, kawka i do roboty :superhero:

 

ps. przez cały weekend nie włączyłem TV i radia i nie czytałem żadnych wiadomości w necie - byłem szczęśliwym człowiekiem - teraz już nie jestem :krecka_dostal:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Melduję, że mam nowy nick, ale to dalej ja ;).

I że B-52 to bardzo fajny bombowiec ;).

z kim gadałeś o zmianie nicku?

Z Adamem Ape?

 

 

Tak, bardzo miły i pomocny człowiek :).

 

Mahu, zmiana avatara, to tylko kwestia czasu. Chwilowo planowałem zostawić obecny, dla ciągłości, płynności i łatwości identyfikacji rozmówcy ;). Za "kilka chwil" zmienię na jakiś samolotowy ;).

 

Piękny dzień w Olsztynie. Posiedzenie w dość ciężkiej sprawie za mną, a od 12 spotkania. Nawet mi się chce ;).

Edytowane przez B-52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mahu, zmiana avatara, to tylko kwestia czasu. Chwilowo planowałem zostawić obecny, dla ciągłości, płynności i łatwości identyfikacji rozmówcy ;).

Kiedyś po zmianie nicka trzeba było w sygnaturce mieć poprzedni nick przez jakiś czas, to bardzo ułatwia "identyfikację" ;)

 

Niektórzy tak robią i teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to niestety nic nowego. Mało który odmachuje, a jeszcze mniej macha jako pierwszy.  :unsure:

Czasem to nieświadomość, czasem skupienie na innych sprawach niż mijane lub stojące obok subaru. A czasem, z doświadczenia piszę,że za Odrą praktycznie wszyscy mówią sobie halo, co w w naszym kraju sprowadza się się zdziwienia jeśli ktoś obcy na ulicy powie dzień dobry. Tak jakoś, kulturowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...