Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Zoll-"Polska zmierza do totalitaryzmu,to dużo gorzej niż Węgry...".Prawnicy załamują ręce.Zwolennicy PISu mogą być dumni ze swojego wyboru.

 

Bardzo szanuję prof. Zolla. Niezwykły człowiek, który jeszcze bardziej zyskuje w bezpośredniej rozmowie. Niezwykle wyważony w wypowiedziach, można rzec dyplomata. Tym bardziej niepokoi fakt tak stanowczej oceny działania A. Dudy. Być może my tj. nie prawnicy nie zdajemy sobie sprawy z wagi działań, które podejmuje obecna głowa państwa. Smutne to niestety.

 

Uzupełnię cytat @stach1111 o źródło: https://www.polskieradio.pl/7/1691/Artykul/1545354,Prof-Zoll-prezydent-narusza-konstytucje

Edytowane przez subleo
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zoll-"Polska zmierza do totalitaryzmu,to dużo gorzej niż Węgry...".Prawnicy załamują ręce.Zwolennicy PISu mogą być dumni ze swojego wyboru.

 

Bardzo szanuję prof. Zolla. Niezwykły człowiek, który jeszcze bardziej zyskuje w bezpośredniej rozmowie. Niezwykle wyważony w wypowiedziach, można rzec dyplomata. Tym bardziej niepokoi fakt tak stanowczej oceny działania A. Dudy. Być może my tj. nie prawnicy nie zdajemy sobie sprawy z wagi działań, które podejmuje obecna głowa państwa. Smutne to niestety.

 

Uzupełnię cytat @stach1111 o źródło: https://www.polskieradio.pl/7/1691/Artykul/1545354,Prof-Zoll-prezydent-narusza-konstytucje

 

 

Dzięki.

Z pewnością warto przeczytać,ja pisałem z tego co słyszę.

 

Wymowny Mem z Nowoczesnej

 

12208522_1067665476607141_66115083978044

 

 

 

 

PS.Przemek,a nie mówiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Być może my tj. nie prawnicy nie zdajemy sobie sprawy z wagi działań, które podejmuje obecna głowa państwa.

 

Jedno jest pewne, prezydent Duda uważa że polskie sądu nie są w stanie wydać sprawiedliwego wyroku.

 

Ja rozumiem, że my możemy tak uważać, a nawet mały prezes. Ale głowa państwa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumas pomijając już czy Kamiński był winny czy nie, to czy naprawdę tak cieszy cię łamanie konstytucji? :o

 

a to pierwszy raz ? błagam to polityka a nie caritas - są tacy co przez 8 lat nic nie widzieli i nadal nie widzą

ja zwyczajnie zrobiłem sobie drinka, po całym dniu siedze przed kompem i mnie to wszystko bawi

bo tyle mojego co sie podroczę ze Stachem :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten facet podobno ma doktorat z prawa. Chyba mamusia mu za kury i masło załatwiła. Już 2 raz łamie prawo, a nie powołując sędziów Trybunału łamie konstytucje. Już nie pamietam, o co był wniosek do Trybunału, pisał go Duda, i Trybunał oddalił z przyczyn formalnych. Dr. Prawa zapomniał napisać uzasadnienie. Wskazał tylko, że według Prezesa jest coś niezgodne i tyle. No ale pewnie Trybunał nie wiedział że Prezes ma zawsze racje :(

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...