Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

 

10 minut temu, malprz napisał:

Może nie straszmy go bardziej ;) Młody jest, wszystkiego się nauczy :P 

 

Życia też jak już narzeczona stanie się żoną i maluch pojawi się na świecie :D

Nie mniej jednak życzymy @niebieskiultras wszystkiego, co najlepsze :) Kiedy zaprzysiężenie na małżonka? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, malprz napisał:

Najbardziej to projektantów przy uzgodnieniach projektów i kierowników budowy przy odbiorach obiektów :P 

A na końcu wjedzie Pan Heniu z 30 letnim doświadczeniem pokreśli plan  dołoży czujek i wykona instalację... i wszyscy są szczęśliwi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elmo napisał:

Zapłaci to Wykonawca (lub Podwykonawca) - trust me ;)

 

Tak wiem, ale wszystko zależy na kogo trafisz i kto jest Twoim zleceniodawcą. Przy większych projektach jest tak jak mówisz, przy mniejszych już jest cwaniactwo - każdy na każdego zbiera haki.

Edytowane przez malprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, malprz napisał:

 

Tak wiem, ale wszystko zależy na kogo trafisz i kto jest Twoim zleceniodawcą. Przy większych projektach jest tak jak mówisz, przy mniejszych już jest cwaniactwo - każdy na każdego zbiera haki.

Przy większych też tak jest, ale haki zbiera @elmo, albo ja na ten przykład ;) Ino ja tego nie robię biegając w gustownej pelerynce batmana :P

 

Melduję, że w Szczecinie absolutnie przepiękny wiosenny dzień :) aż chce się wylegiwać na ogrodzie w słonku, z książką pod ręką i dobrą kawką w kubalu - z tego wszystkiego mam kawę, zamiast książki mam kontrakt do ogarnięcia :facepalm: takie uroki home office.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, B-52 napisał:

Dopiero po pracy. W ogóle mi nie szkoda na to życia, ani troszeczkę.... :wacko:

I bardzo dobrze - w pracy przecież realizujesz się zawodowo, do tego pomagasz innym, niemalże bezinteresownie. A w domu... co, albo kto, niby tam na Ciebie czeka - urocza małżonka, kochana dziecina i zapewne dobry trunek - przecież nikt normalny za tym nie tęskni :krecka_dostal:

 

2 godziny temu, elmo napisał:

Z karmą mam na pieńku od dłuższego czasu :P

Z karmą, czy z rzeczywistością? :OO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sluf napisał:

Ino ja tego nie robię biegając w gustownej pelerynce batmana :P

Zazdrość straszna rzecz :P Przestałbyś małpować leniwca i zdobył jakiś zawód, jak np. nasz zacny kolega Bartek -_-

 

13 minut temu, sluf napisał:

Z karmą, czy z rzeczywistością? :OO:

Nie dam rady na trzeźwo odpowiedzieć na to pytanie - wymaga dogłębnej analizy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elmo napisał:

Zazdrość straszna rzecz :P

To fakt, nawet powoduje nazywanie super-hiper-duper hot-hatcha zgredowozem ;)

 

2 minuty temu, elmo napisał:

Przestałbyś małpować leniwca i zdobył jakiś zawód, jak np. nasz zacny kolega Bartek -_-

Radca prawny to zawód? Myślałem, że to powołanie ;) Poza tym... wzorem Prezesa Polski napiszę, że obecnie poświęcam się dla kraju, dla społeczeństwa i dla skarbówki - oczywiście, jako radca prawny, albo chociaż adwokat, zarobiłbym dużo więcej, ale nie ma dostatecznie wielkiego poświęcenia, jeżeli się służy dobru ogółu -_- A już tak zupełnie serio, to jak ja bym wyglądał jako aplikant (pomijając to, że oczywiście wyglądałbym zacnie, znaczy się grubo)? Prawie 40 na karku, siwe, ale za to policzalne włosy na głowie... nie, chyba przegapiłem już moment, kiedy jeszcze by wypadało wybrać taką drogę kariery - no i egzamin wstępny - szanowny panie, rodzicom zdających wstęp wzbroniony - pewnie to by mi wysoka komisja zakomunikowała :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, malprz napisał:

 

Sugerujesz, że pod togą nosisz tylko majtki i wysoko zaciągnięte skarpety? :P

Siostrzyczko moja forumowa, błagam - nie w taki piękny dzień - do tego fryzura jak He-Man i obłęd w oczach... zdecydowanie muszę się napić, a tu jeszcze 12 nie wybiła :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, malprz napisał:

 

Sugerujesz, że pod togą nosisz tylko majtki i wysoko zaciągnięte skarpety? :P

Nie nie wysoko zaciągnięte majty jak tutaj https://4gift.pl/stroj-borata.html?gclid=EAIaIQobChMI97KuzsbI2gIV1UkYCh1eQQhaEAQYASABEgKvafD_BwE i skarpety na uszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...