Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak trochę po informacji o rozstaniu z MB się zmartwiłem ale teraz to co pokazali w Janer jestem optymistą... może swój trafił na swego?

 

JA też. Szczepaniak też się boi ale chyba mniej :D

 

PS.Ciekawy jestem ile Malcom W. jest w stanie pomóc (doradzić) Robertowi ? FAcet siedzi przecież całe życie w tym sporcie. Robert dał citroenowi tytuł WRC2 ale też czerpał z doświadczeń zespołu.Teraz ma szansę uzyskać doświadczenie Forda/Malcolma W.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej zadał pytanie ile Ford/M-sport zyska zatrudniajac RK.Nie wiem czy zwrociles uwage na jeden drobny szczegół w ostanich latach a dokładniej od kiedy Latvala zacza za#/! rdalac na asfalcie ? A no od testow z Solbergiem gdzie tajemniczy gość czyt.RK ich odwiedził i obu ich przy okazji sklepal :)

 

Po tym co RK pokazl na Janner nie mam najmniejszych wątpliwości ze jeżeli będzie sucho na Monte to mozna celować w pudło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba pora by zaczac sie modlic o suche monte :biglol:

 

Jak bedzie mokry asflat bez lodu i śniegu , to dopiero będzie sie działo :) . Coś czuje ze w srode na testowym już będzie w czubie , i jestem optymistą co do pierwszych odcinków w czwartek , szczególnie na drugiej pętli , będzie sie działo , już sie doczekać nie moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...