Skocz do zawartości

Robert Kubica w rajdach


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Tak może punktować jako zespół i testować w kraju którym odbywa się rajd na mniej niż 3 tyg, ale ma limit testów - jeden dzień przed każdą eliminacją i dodatkowo może jedynie testować na wyznaczonym odcinku w kraju rejestracji auta.

 

A prywaciarz nie może testowac na 3 tyg przed rundą MŚ w kraju w którym odbywa się dana runda - chyba, że dostanie pozwolenie od organizatora rajdu, który może mu przydzielić max 2 dni !

Poza tym pełna dowolność co do opon, zespołu, auta no i testów gdzie chce i kiedy chce.

 

Też jestem pozytywnie zaskoczony jeśli chodzi o malowanie, ciekawe czy ten szary to będzie chrom  :drool: fajnie jakby było więcej chromu, albo zamiast chromu, matowy szary + wstawki w charakterystycznym rażącym czerwono-pomarańczowym kolorze znanym z teamu kartingowego RK bardzo ciekawei się komponują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać Monte

nic prostrzego , do Nicea sporo jest polaczen :)

 

A jak ktos chce tanio , to mozna do Bergamo tanimi liniami , i potem 350 km autem, tak jak ja jutro :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mogę się doczekać Monte

nic prostrzego , do Nicea sporo jest polaczen :)

 

A jak ktos chce tanio , to mozna do Bergamo tanimi liniami , i potem 350 km autem, tak jak ja jutro :)

 

Carfit... Niestety tylko internetowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ten szary to będzie chrom  :drool: fajnie jakby było więcej chromu, albo zamiast chromu, matowy szary + wstawki w charakterystycznym rażącym czerwono-pomarańczowym kolorze znanym z teamu kartingowego RK bardzo ciekawei się komponują

Ten szary to granatowy jak w logo Grupa Azoty, ale to widac dopiero na dobrym monitorze. Tez myslalem, ze to szary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...