Skocz do zawartości

Rajd Korsyki


555

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie rajdowy tydzien nam sie zrobil :) . Rownoczesnie z Rajdem Warszawskim bedziesz sie odbywac Rajd Korsyki. I tu na samym poczatku smutna wiesc. Otoz Peter Solberg juz na odcinku testowy rozbil swoje Subaru i do ostatniej chwili bedzie nie wiadoma czy Norweg wystartuje. Jest brane pod uwage kilka rozwiazan. Jednim z nich jest odstapienie przez Big Maca swojego egzeplarza Imprezy albo dostarczenie z Anglii droga powietrzna innej Imprezy Makinena ktora juz jest przygotowana do Katalonii i w razie wypadku szybko ustawienia auta zmienione bylyby na ustawienia Solberga...heh pozyjemy zobaczymy. Oprocz tego w Rajdzie Korsyki wezmie udzial nasza eksportowana zaloga Kulig/Szczepaniak w Mitsu evo VII...

Moje typy: 1.Loeb 2. Martin 3. Panizzi

 

KULIG OGNIA !!!

 

 

diapo_018.jpg

 

 

diapoa_001.jpg

 

 

diapoa_014.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie to to jest takie bezsensowne wychwalanie sie. "Mamy wspanialych inzynierow ble ble ble". Prawda jest taka, ze SOlberg spiepsyl sprawe i wlasciwie to trzeba by zle o tym wszystkim pisac i mowic, a tu jeszcze pisza o swoich znakomitych mechanikach, ktorzy sa wogole bogami i niewiadomo czym.

 

Niech SWRT przestanie gadac, ze a to Pirelki na asfalt zle, a to costam i cos innego.... Glupie jest tez gadanie typu " w tym rajdzioe pokazemy, na co nas stac" bo i tak nic z tego nie wychodzi. Prawda jest taka, ze w tym sezonie Subaraki sa slabe, slabsze od FOrdow, Peugeotow i Cytryn, czyli lepsze tylko od Skod. Mam nadzieje, ze w przyszlym roku bedzie lepper...

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty ThanJu, ty nie masz jeszcze tego badziewia a juz kupilem WRX, i tera dzieki tobie dopiero widze ze to kicha jest nie auto.

Mysle powaznie nad zamiana na Forda Focusa Dieselka, Albo na to C2 nowe. Bo zaraz pewnie c2 wygra dakara i sie okaze ze to najlepszy samochod na swiecie.

A jezdzic autem co przegrywa? Ja chyba oszalalem.

Pozbede sie WRX, sa chetni? No chiba ze ktos cos wygra, to sie zastanowie.

FLIPPER ZAMYKAJ PAN TO FORUM, bo to jest forum badziewne na kólkach czterech co dostaje w dupala z szybkopscia swiatla.

O, wiem co zrobie. Ojciec ma ooctavie, pojezdze se. Tez 4x4 wiec klasa, bezpieczenstwo no i prestiz wyscigowy taki sam jak subaru mniej wiecej.

 

O, albo seata, obok mnie jest nawet diler. Bedzie blisko do naprawialni.

 

A w ogople najllepsze to dzis jest kupic jakiegos oldskula. Moj pracoownik wlasnie nabyl JEEPA 20 letniego. Obrypany dziko bo po rajdach. To ja rozuumie.

Trzeba mie bylo defendera se zakupic. Przynajmniej nie przegrywa.

Nawet u nasz w Polsce to badziewne japonskie auto dostaje od innegoo japonskiego badziewia. CO ZA WSTYD. ŁZY. Ludnosc sie juz ze mniee smieje na ulicy, ze rzechem takim posuwam.

ZOna, syn, corka spac nie daja. Budza, mowia, weź ty to pacanie spyl w Słomczynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a tu jeszcze pisza o swoich znakomitych mechanikach, ktorzy sa wogole bogami i niewiadomo czym.

 

TJ

 

No to dajesz i wymien np. skrzynie biegow w 15 minut...Mechanicy Subaru odwalili kawal dobrej roboty, ze udalo im sie zreanimowac Impreze w kilkanascie godzin

 

Prawda jest taka, ze w tym sezonie Subaraki sa slabe, slabsze od FOrdow, Peugeotow i Cytryn, czyli lepsze tylko od Skod

 

Tak tak...czyli zwyciestwa Solberga w Australii i Cyprze byly przypadkowe i w ogole wtedy wszyscy jezdzili dla Subaru. Co ty wygadujesz czlowieku, normalnie bredzisz cos...

 

A tak wracajac do samego Rajdu to znakomicie spisuje sie Janusz Kulig i zajmuje po I etapie 3 miejsce. Bezkonkurencyjny jest za to Daniel Sola ktory juz ma ponad 2 minuty przewagi nad druga zaloga. W klasyfikacji generalnej proawdzi Sebastien Loeb a drugi jest, co moze byc pewna niespodzianka Duval w Fordzie. Pierwsza trojke zamyka Gronholm...

 

KULIG OGNIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno: nie wiem szczerze mowiac, o co Ci chodzi. Wskazesz mi z laski swojej miejsce, gdzei napisalem "eeeee Subaraki nie wygrywaja w MS, co to wogole za badziewie..."?Z gory dziekuje.

 

555: Sorry, rozumiem, ze b. lubisz SWRT. Ja rowniez. Ale prawda jest taka, ze w tym sezonie niczego specjalnego nie pokazali i mam nadzieje, ze to sie w sezonie 2004 zmieni! A co do mechanikow - wierze w to, ze sa naprawde dobrzy, po prostu wg. mnie smieszne jest chwalenie sie nimi w takiej sytuacji. Nie wiem, dla mnie to tak jakby ktos potracil czlowieka samochodem, a potem sie chwalil "Ale to nic, bo ja jestem chirurgiem i go sszylem jeszcze na miejscu wypadku" (oczywiscie troche wyolbrzymione). I tylko o to mi chodzilo z tymi mechanikami.

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozbede sie WRX, sa chetni? No chiba ze ktos cos wygra, to sie zastanowie.

 

Arnuś, przesionć sie na takie jak tera bedzie posuwał ten twój imiennik co został tem sołtysem Arizony czy tam inny wiochy. On sie nazywa tak co to 95% amerykanów nie umi napisać : Schwearnecenriegier ....czy coś tak.

To on na tem naszem poecie Chamerze wierzchem jeździ.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, To tez badziew jest. I bym tym mogl jezdzic jedynie po cztropoasmowej, bo sie nie miesci. Ale z drugiej strony zapaarkuje gdzie chce i co mi zrobia?

Myysle raczej o zuku towosie. Nysce, Uazie, Aro, Albo o tym fantastycznym samochidze, moim faworycie wszechhczasow - citroenie visie.

A Ty ThanJu wez sie nie traktuj tak sie powaznie. I popatrz czasem na rzeczywistosc tak mnie seryjnie.

Tak Ciebie radze jak raz.Ale kazdern panem swego losa jest, wiec bol in jur kort men

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...obiecajmy ze go nie rozbijemy !! :P

Słusznie...najpierw przez dobre 15 minut uruchamialibyśmy samochodzik (prąd, pompy paliwa, rozrusznik....and ignition :)) a potem zapewne byłby problem z ruszeniem z miejsca :wink: :D

A wracając do topicu - po II etapie Petter na prowadzeniu !! Jeszcze tylko niedziela, a za plecami Duval i Sainz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mozna zapomniec o Januszu Kuligu ktory rzutem na tasme wywalczyl 4 pozycje przy okazji wygrywajac dwa ostatnie OS w PCWRC (w koncowej klasyfikacji Kulig uplasowal sie na 8 ozycji z dorobkiem 11 pkt). A Mistrzem Swiata w PWRC zostal...Martin Rowe jadacy oczywiscie Subaru Impreza i chyba jest to pierwsze MS Imprezy w grupie N :) . Wicemistrzem swiata zostal inny kierowca Subaru Toshihiro Arai. Jednym zdaniem. Dzien Subaru dzisiaj w rajdach jest 8)

 

 

diapo_301.jpg

 

 

diapo_323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogole to przepraszam, ale pozwole sobie Cie poprawic 555 :) . Dla PCWRC jest jeszcze jeden rajd, Rowe prowadzi w mistrzostwach z przewaga 5 pkt, wiec aby zostac mistrzem moze dostac MAKSYMALNIE 2 pkt mniej ad Arai w nastepnym rajdzie :!: A nawet jesli sie nie uda, to co za roznica - tak czy siak bedzie Impreza mistrzem i wicemistrzem Swiata w PCWRC :D

 

A w generalce w WRCach prowadzi Sainz!!! Pomyslec, ze wiele osob zapisalo go juz na liscie emerytow... 8) ´

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...