Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie malowania w tym sezonie są jakies takie złagodzone :)

Malowanie Kajto czy Wojtka w sezonie 2012 były bardziej agresywne i rzucające sie w oczy.

 

to prawda Kajtka oklejenie na ten sezon takie mało ciekawe, natomiast Chuchały trzeba zobaczyc w całej okazałości - jednak ,że szału nie ma :) ale jak dla mnie to lepsze niz w zeszłym sezonie-stare barwy mi się nie podobały :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te barwy Chuchały duzo bardziej podobają mi się od starych które w przeciwieństwie wcale mi sie nie podobały. Trzeba zobaczyc auta na żywo wtedy mozna stwierdzic, tu mamy tylko konspekt. Po za tym zapowiada się coraz bardziej ciekawie Czopik jedzie Kuchar z tego co mi wiadomo też, Oleksowicz, brakuje jeszcze Sołowowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchar i Lopez zrobili 'coming out' i pokazali sliczne biale s2000 . mam nadzieje, ze to nie Pug z Auchana czy innej biedry ;-)

 

widziałem, ciekawe jakie przybierze barwy bojowe, ale już wygląda w takiej postaci bardzo pieknie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie przybierze barwy bojowe,

może jakiś producent wybielacza się rzuci na rajdówkę. To byłaby idealna reklama...taka biała rajdówka :)

 

jest dobrze :)

 

64457_623081734372801_790022593_n.jpg

Edytowane przez Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było:

 

CET od ponad pół roku pracował nad wdrożeniem relacji live do rajdów, zostały przeprowadzone liczne testy sprzętu w górach sowich, które potwierdziły możliwość relacji live z onboardu w samochodzie.

 

13logo01live_motorsport_120.jpgZapraszamy wszystkich do oglądania relacji live już z testów załóg startujących w Castrol EDGE Trophy, w poniedziałek od godz 10:00 na naszym Fan Pageu www.facebook.com/fiestar2pl. Będziemy mieli 4 kamery live w każdym z aut testujących w ten dzień.

 

Partnerem technicznym relacji jest firma Live-motosport, którą będzie obsługiwać relacje live przez cały sezon 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermita ukradli Kucharowi...

Ja obstawiam, że to taki żarcik ;)

Wątpie żeby Kuchar jechał za "swoje" - bez sponsorów :)

 

Jakiś czas temu Kuchar wrzucał info na swoim profilu na fb że ten VW faktycznie został skradziony, więc może to nie blef. Obstawiam, że to tylko taka przedrajdowa zajawka, a na sam rajd auto zostanie oklejone w barwy sponsorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...