Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2013


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo proszę o NIE POLEMIZOWANIE osób które NIE BYŁY na rajdzie,nie wdziały

 

To zdecydowanie zawęża pole do dyskusji :)

 

OK, dojechał, jest sukces. Nie ważne z jakimi czasami. Przecież zwycięzcy są na mecie. Czekamy na rajd, gdzie nie będzie awarii silnika, zawieszenie i innych, oraz warunki nie będą ruletką (zasadniczo Rosyjską). Wtedy przekonamy się, czy ośki są szybsze od WRC.

Przepraszam, że nie kibicuję Kościuszce, mimo że jest to

jedyną załogą reprezentującą POLSKĘ w pełnym cyklu Mistrzostw Świata
. Nie lubię produktów marketingowców ;)

Gratulacje za metę. Szkoda że w TV nic nie widziałem na temat rajdu. CHyba jakiś promotor+relacje będą w tym sezonie, czy może będzie jak z wynikami na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słow ode mnie .

Byłem pierwszy raz na Monte , ale już wiem że nie ostatni :pstryk: . To zupełnie inny rajd , jak inne eliminicaje WRC , czy IRC/ERC a na trochu już byłem :P , chyba najtrudniejszy jaki sobie można wyobrazic , w trochę innej formie , 2 strefy serwisowe ( Valence , potem sie miasteczko składa i jedzie do Monte Carlo i tam rozkłada z powrotem w piatek wieczorem do niedzieli . ) Cos niesamowitego :idea: z punktu czysto logistycznego B) . Pamietajmy że team-y jakie tam nie przyjezdzaja , to nie jest bus z laweta i namiotem z Tesco :biglol: , tylko ogromne konstrukcje , z jadłodalniami , z mediami itp. i to trzeba złożyc przewieźc ponad 400km i rozłozyc na rano serwis. Szok :bowdown:

Nie wiem ile zrobilismy km , ale z pewnoscią grubo ponad 1000km skoro poszły dwa baki w Foresterze na gnojówkę :mrgreen: . Jesli chodzi o sam rajd , to nie mam pytań , jest tak piękny i urozmajcony , że żal tam nie przyjezdzac , pogoda od pięknego słonca , przez deszcz , śnieg, mgła , straszny wiatr , generalnie przez 3 dni wszystkie klimaty , a widoki są niesamowite , drogi dojazdowe w tunelach recznie wydrazonych w skale zapieraja dech w piersiach. Było mokro , było sucho , był lód , był śnieg , a Forek na letnich oponach :evil: dawał rade nieublagalnie :drool:

Co do samych zawodników , panowie Sebastian , Mikko , Latvala , Sordo , Nowikov , jezdza w innej lidze i to naprawde widac , stalismy w takim miejscu ze widzielismy kto i gdzie hamuje , czołowka szła tak ze łapaliśmy sie za głowe jak to mozliwe , inni jak Prokop , Michał , Burri , niestety , az tak wyprostowanej nogi nie mieli. I w tym miejscu ucinam od razu spekalacje na temat Michała , to że tak pisze to prawda , co nie oznacza ze go krytykuje :idea: bo np. Prokop który w WRC ma duzo wieksze dośw. też tak jechał , to moze byc sprawa np. opon , obydwoje na DMACK . lub juz nie mieli kolcow , a pamietajmy w MŚ jest limit opon !!!!!!!! jak w F1

Generalnie rajd niesamowity i za rok napewno wroce , i w tym miejscu chciałem bardzo , ale to bardzo podziekowac , Dziobie i Dziobowej :) , za gościne , za transport po oesch i wogole za to że są :bowdown: . Jestescie wspaniali , i szczerze bardzo dziękuje :bowdown:

 

P.S. Dzioba takiej spontanicznej imprezy jak w sobote , to dawno nie pamietam :facepalm::krecka_dostal::drunk:

 

A tymczasem stajnia Makinena jako pierwsza w EU zbudowała STI R4 w sedanie

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BEatsy3HRA8#!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monte i war trzeba już dzisiaj wpisać do kalendarza 2013-2014

 

Jest zapisane !!!! i melduję się na 100%, o ile moja morda Ci jeszcze sie znudziła :yahoo:

 

Fajne ujecia

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tV5DB5Dv52o#!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakby Kubica pojechał
szczerze mówiąc nie wiem ale mysle ze bylo by po sznurku. Ogladajac na zywo jak ci szalenicy jada przestaje wierzyc w prawa fizyki ktorych mnie uczono przez wiele lat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...