Skocz do zawartości

Prodrive Performance Packs dla modeli 2006 :)


gr1zly

Rekomendowane odpowiedzi

Skok może nie jest gigantyczny ale przede wszystkim poprawili rozkład momentu - wyższy moment dostępny przy niższych obrotach.

A dlaczego nie jeszcze wyższy - może po to żeby zachować trwałość elementów układu przeniesienia napędu nawet jeżeli ktoś nie będzie się dobrze umiał obchodzić ze sprzęgłem i skrzynią. W końcu te PPP dalej będą na 3 letniej gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blue76, niedlugo bedzie dostepne w sieci dytrybucyjnej PL. Zachowujesz 3-letnia gwarancje.

 

Dzięki za info, pozostaje więc czekać. Trochę mnie tylko martwią Wasze wcześniejsze posty (2005) o tym jak to PPP w PL zamiast poprawiać to wręcz pogorsza osiągi :(

 

A wzrosty mocy i momentu (100 Nm!!) dla WRX są nie powiem, bardzo bardzo kuszące - zwłaszcza jeżeli jest to w ramach gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wzrosty mocy i momentu (100 Nm!!) dla WRX są nie powiem, bardzo bardzo kuszące - zwłaszcza jeżeli jest to w ramach gwarancji

 

Dla WRX w Polsce raczej nie bedzie PPP - tylko dla STI (tak bylo w roczniku 05). Mowa byla o tym wielokrotnie dlaczego, czemu i po co - poszukaj :) Uprzedzajac pytanie: nie wiem jak wyglada sprawa gwarancji, jakbys sam sciagnal PPP, ale wydaje mi sie, ze wtedy utracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...