Skocz do zawartości

Na co zwrócić uwagę przy zakupie używanego WRX


jagodak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie :)

Mam pytanie dotyczące zakupu używanego WRX *2003 lub 2004r, a mianowicie na co szczególnie zwrócić uwagę przy zakupie? Czy pojechać na komputer itp ...

przyznaje się, że zamierzam kupić używany i byłby to pierwszy WRX.

 

wielkie dzięki za podpowiedzi i sugestie

 

konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na silnik(oleje) ,turbo,blache zawieszenie no...na wszystko niestety.to jest takie auto ze jak ktos o nie niedbal a tylko upalal i zajezdzal no to niestety kaplica jest.tak wiec najlepij kupuj od dilera ktory wie jak auto bylo eksploatowane i zna wlasciciela.

bo to dosc trudna sprawa bedzie kolego kupic taki egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec najlepij kupuj od dilera ktory wie jak auto bylo eksploatowane i zna wlasciciela.

No vert, teraz to mnie rozbawiłeś... Mógłbym opowiedzieć o paru democarach lub innych przyjętych w rozliczeniu od klienta, "niebitych", w rewelacyjnym stanie itd. oferowanych nie tylko w Subaru, ale także w VW i BMW (u dealerów oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec najlepij kupuj od dilera ktory wie jak auto bylo eksploatowane i zna wlasciciela.

No vert, teraz to mnie rozbawiłeś... Mógłbym opowiedzieć o paru democarach lub innych przyjętych w rozliczeniu od klienta, "niebitych", w rewelacyjnym stanie itd. oferowanych nie tylko w Subaru, ale także w VW i BMW (u dealerów oczywiście)

no to mnie zasmuciles no bo jesli dealer subaru sprzedaje gruz jako cacko no to padre powinien takiego dealera wypierdolic na zbity pysk i jeszcze postarac sie o branzolety dla oszusta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec najlepij kupuj od dilera ktory wie jak auto bylo eksploatowane i zna wlasciciela.

No vert, teraz to mnie rozbawiłeś... Mógłbym opowiedzieć o paru democarach lub innych przyjętych w rozliczeniu od klienta, "niebitych", w rewelacyjnym stanie itd. oferowanych nie tylko w Subaru, ale także w VW i BMW (u dealerów oczywiście)

no to mnie zasmuciles no bo jesli dealer subaru sprzedaje gruz jako cacko no to padre powinien takiego dealera wypierdolic na zbity pysk i jeszcze postarac sie o branzolety dla oszusta :evil:

 

Ale to niestety jest prawda. Mam kontakt z niektórymi właścicielami salonów dilerskich (Renault, Ford, Opel) no i wiem co tam się niestety dzieje. Kupują, albo biorą w rozliczeniu samochody obojętnie jakie byle tylko sprzedać coś nowego.

Większość ze stacji dilerskich ma lakiernię i blacharnię. No i to co przejęli w rozliczeniu remontują, malują i potem dopiero sprzedają. Bo jak to powiedział właściel stacji Renault, że nowe sprzedają prawie na zero,a najlepszy zarobek to mają na używanych samochodach. I chyba coś w tym jest. Dlatego w żadnym komisie,ani salonie bym auta nie kupił.

A jeśli chodzi o to na co uważać przy zakupie......hmmm... Najlepiej poszukać autka które choć trochę znasz, widziałeś jak facet nim jeździ, porusza się,albo kupić coś od jednego z forumowiczów, przecież często ktoś chce sprzedać coś ciekawego. Wtedy przynajmniej inni koledzy Ci napiszą cco i jak było przy nim robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagodak w usa sa tacy sami kretacze i przekretnicy jak w polsce z jedna roznica w polsce mozesz gruz obejrzec kupujac w stanach kupujesz kota w worku albo totalny zlom albo po trupie albo dachu itd wiec ja mysle ze kup ty sobie nowego logana i bedziesz wtedy spac spokojnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagodak w usa sa tacy sami kretacze i przekretnicy jak w polsce z jedna roznica w polsce mozesz gruz obejrzec kupujac w stanach kupujesz kota w worku albo totalny zlom albo po trupie albo dachu itd wiec ja mysle ze kup ty sobie nowego logana i bedziesz wtedy spac spokojnie :wink:

 

Moj znajomy jak do tej pory kupil z USA ponad 10 aut i raczej nie bylo z zadnym jakichkolwiek przygod, takze auto sprowadzane z USA wcale nie musi byc szrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NIe słuchaj tych oszołomów, przede wszystkim

2. Nigdy , przenigdy nie kupuj auta DEMO z SIP

3. Wystrzegaj sie aut z US

4. Weź fachowca ( albo dwóch), obejrzyj wózek, posłuchaj na zimno i i dłuugo oglądaj pod spodem, odkręcając wszelkie możliwe osłony

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagodak w usa sa tacy sami kretacze i przekretnicy jak w polsce z jedna roznica w polsce mozesz gruz obejrzec kupujac w stanach kupujesz kota w worku albo totalny zlom albo po trupie albo dachu itd wiec ja mysle ze kup ty sobie nowego logana i bedziesz wtedy spac spokojnie :wink:

 

vert nie szalej. LOGAN??? To już NaTHALIA ale LOGAN??? No chyba że z nowym silnikiem dCi:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. NIe słuchaj tych oszołomów, przede wszystkim

2. Nigdy , przenigdy nie kupuj auta DEMO z SIP

3. Wystrzegaj sie aut z US

4. Weź fachowca ( albo dwóch), obejrzyj wózek, posłuchaj na zimno i i dłuugo oglądaj pod spodem, odkręcając wszelkie możliwe osłony

 

Pozdrawiam

teraz to się wkurwiłem na Ciebie diabełku :D (chodzi mi o pkt nr 1)

Od punktu 2 do 4 zgadzam się w stu procentach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucek nie opowiadaj bzdur do konca tak nie jest/ja kupilem auto w sipie demo i jakos wsio bylo cacy wiec nie przesadzaj.rozmawialem zreszta z paroma dealerami myslisz lucek ze jak ty bys byl dealerem to kazdemu dawal bys bryke typu sti lub wrx do jazdy probnej na lewym fotelu :?: :?: :?: mysle ze nie wiec kupowanie dla mnie demo nie jest jakim debilstwem.no moze renault albo inne demo co to kazdy derektorek go paluje to bym sie zastanawial ale jednak subaru za ponad 1000 tysi to i dealer dba inaczej nie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucek nie opowiadaj bzdur do konca tak nie jest/ja kupilem auto w sipie demo i jakos wsio bylo cacy wiec nie przesadzaj.rozmawialem zreszta z paroma dealerami myslisz lucek ze jak ty bys byl dealerem to kazdemu dawal bys bryke typu sti lub wrx do jazdy probnej na lewym fotelu :?: :?: :?: mysle ze nie wiec kupowanie dla mnie demo nie jest jakim debilstwem.no moze renault albo inne demo co to kazdy derektorek go paluje to bym sie zastanawial ale jednak subaru za ponad 1000 tysi to i dealer dba inaczej nie :?:

vert, już Ci coś pisałem na temat democarów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...