Skocz do zawartości

1/4 mili


Gość jasiufreestyle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 256
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie i Panie, może ktoś wybiera się na 1/4 do Białej Podlaskiej? 27-28 maja w moim rodzimym mieście.

A moze sie wybiera - np. ja :D

No nie mów. :shock: :lol: Super, będzie okazja się poznać. :) A w charakterze widza, czy może jakas mała próba? Uprzedzam, Biała Podl. to mekka ćwiartki - tam padła pierwsza 9'tka OZa. :lol: 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, Biała Podl. to mekka ćwiartki - tam padła pierwsza 9'tka OZa

I moje motocyklowe II miejsce. Tak swoją drogą, pierwsza impreza w Białej była na 500m - bo tak się Panom działaczom AP wydawało fajniej :mrgreen:

To się jeszcze nawet wirtualnie nie znalismy wtedy. Mam jakieś filmiki z przejazdami moto. :D Czym jechałeś wtedy? Może przypadkiem mierzyłeś się też z Evo Tomka N.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to moje miasto.

 

Wobec tego proszę o wydzielenie dla mnie miejsca do parkowania przy poczcie "na rynku". Jestem w BP raz w tygodniu i muszę zapierniczać minimum 100metrow na piechotę. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to moje miasto.

 

Wobec tego proszę o wydzielenie dla mnie miejsca do parkowania przy poczcie "na rynku". Jestem w BP raz w tygodniu i muszę zapierniczać minimum 100metrow na piechotę. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :D

No masz, trzeba było się ujawnić wcześniej. :) Niestety przy poczcie nie ma bata, najbliżej na rogu, albo wjazd od Pocztowej na podwórko za pocztą. Ale to norma, mój ojciec kolegium kiedys miał za parkowanie przy poczcie, nie udało im się przekonać go do zapłacenia. :mrgreen:

 

Xbike, bywasz w weekendy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...