Skocz do zawartości

10 LISTOPADA (SOBOTA) TRENING W MOTO PARK UŁĘŻ


kaja

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście jestem zadowolony z treningu, szczególnie z możliwości pościgania się z kumplem na trasie przejazdu. Przejechałem ponad 110 km oesowych, choć rzeczywiście stanie w kolejce jest trochę upierdliwe.

Brak pomiaru czasu traktuję jako wpadkę organizacyjną, która już nie powinna się powtórzyć.

Edytowane przez Tommo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jestem zadowolony z treningu, szczególnie z możliwości pościgania się z kumplem na trasie przejazdu. Przejechałem ponad 110 km oesowych, choć rzeczywiście stanie w kolejce jest trochę upierdliwe.

Brak pomiaru czasu traktuję jako wpadkę organizacyjną, która już nie powinna się powtórzyć.

 

Koledze Tomkowi przyznaje racje i potwierdzam.Fajnie sie poganialiśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to super miejscówka z dwóch względów.

Zawsze ta sama wymagająca trasa na której za każdym razem można poprawiać swój rezultat, a po drugie jest profesjonalne mierzenie czasu.

Dodam jeszcze kumatych instruktorów z którymi naprawdę można poprawić czas i technikę.

Byłem we wrześniu dwukrotnie i kolejki były lecz nie duże, a po godzinie 12tej już się przerzedzało do 3-4 aut.

 

Na Kielcach jak jest pomiar czasu też są kolejki na 10-12 aut i przy próbie 1-2km opony tracą temperaturę nawet na 2 auta przed.

 

Nie przesadzajcie... Jest ok, a pogody nie da rady zamówić...

Edytowane przez SMILE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to super miejscówka z dwóch względów. Zawsze ta sama wymagająca trasa na której za każdym razem można poprawiać swój rezultat, a po drugie jest profesjonalne mierzenie czasu.
rozumiem - tyle tylko, ze proba byla w druga strone - wiec ciezko porownac - i nie bylo pomiaru czasu.

 

 

zeroeight - 3.10 bialym civiciem

Bunch chyba 2.58 albo 2.59 zrobil hallsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa trasa na 24go listopada jest juz zaplanowana, jezdzimy w tym samym kierunku, w ktorym jezdzilismy od czerwca, aby móc czesciej wypuszczac auta i uniknac kolejek jak na ostatnim treningu.

 

Tag Heuer wraca w takiej formie jak wczesniej - czyli 5 kostek do dyspozycji wszystkich z czego licza sie do wpisania na liste czasy z przejazdow z instruktorem lub udokumentowane onboardem

 

Wprowadzamy w zwiazku z tym obowiazek jazdy w kaskach

 

Pomiar czasu na treningach zostanie zawieszony na czas zimy (mrozy, lód i snieg)

 

jezeli ktos ma ochote sie jeszcze dopisac do listy : info@kajawidawska.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze Ja dodam kilka kamyczków do ogródka szczęśliwości... byłem 2 miesiące temu na imprezce i też niestety tylko jakieś 5 przejazdów miałem mierzone na 15... ciężko się doprosić o instruktora. O dodatkowych kostkach za 50zł dowiedziałem się po imprezie...

Czasy z instruktorem i bez są wpisywane do tej samej tabeli porównawczej... to jednak robi pewną różnicę i nie mówcie mi o tym że nikt się nie ściga i nie porównuje czasów... gdy o tym wspomniałem w email'u chcąc "poprawić imprezę" to dostałem taką odpowiedź że lepiej się w ogóle nie odzywać... po co więc te czasy wyśrubowane przez "najlepszych" instruktorów (mierzone bez pasażera)? Jak bym chciał się tylko pobawić to bym sobie poszedł na samochodziki elektryczne...

 

Pozdrawiam

Lobuziak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich pojezdzawek organizowanych w Ułężu ta organizowana przez kaje najbardziej mi odpowiada. Wszędzie znajdą się niedociągnięcia ale miałem przyjemność jeździć i u czwartka i u wrobla, gdzie było ich dużo więcej.

Zresztą widać po frekwencji na każdej z imprez, a to chyba najlepsza "opinia" :)

Ten sie nie myli kto nic nie robi więc troszke zluzujcie Panowie :)

Pozdrawiam

adVers

Edytowane przez mlodociany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...