Skocz do zawartości

Pomocy!- Forester vs. Outback


pcstud

Rekomendowane odpowiedzi

...... zdecyduje sie jednak na Outback'a poniewaz bedzie to nasz jedyny samochod i bedzie nim jezdzila tez zona- jako drugie auto kupilbym tylko Forestera

OBK jest świetny, a osiągi naprawdę wystarczające do aktywnej jazdy.

Podobnie kombinuję - jeżeli będzie potrzeba kupienie drugiego autka to będzie Foreś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy nie ma ktos przypadkiem fotki ZIELONEGO Outbacka? w ciagu 2 miesiecy mam szanse tylko na taki kolor, a nie mam pojecia jaki to zielony i jak wyglada to auto w tym kolorze.. zastanawiam sie czy nie poczekac juz na czarny

 

i jeszcze jedno pytanie w tym miejscu zeby nie zasmiecac juz grupy: czy warto pchac sie w automata?

 

przy Foresterz'e bym sie nie zastanawial, ale Outback to juz jakos mi pasuje do automata.. nie wiem tylko czy auto nie bedzie juz mulowate zbytnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz byc zadowolony z auta - kup Legacy spec B... Bierzesz pod uwage?

 

a z Outbackiem cos nie tak? :?

 

zona chciala koniecznie auto terenowe (Forester) i ten Outback to pewien kompromis :wink: oczywiscie glownym jej argumentem jest to, ze naszym o krawezniki uderza :mrgreen:

 

po chwili zastanowienia mysle, ze automat jednak sobie odpuszcze... czy ktos moze mi jeszcze potwierdzic, ze ten zielony to jest taki jak na zdjeciach? dealer wzial wody w usta :evil:

 

jak kupowalem Nissana to dealer skakal kolo mnie jak z pypciem, a u Subaru mi sie wydaje, ze jakos im wcale nie zalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

A co do smiesznych starszych panow w szybkich samochodach - znam paru takich, co maja po 50 i jezdza STI. Niektorych nawet b dobrze :mrgreen:

 

Jej, a moze i ja za stary jestem? Jak uwazacie, do ilu lat niesmiesznie jechac:

 

1. Impreza

2. Forester

2. Outback

4. Legacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z Outbackiem cos nie tak?

 

nic nie tak, tylko Bazylia sam ma Legacy Spec. B i chwali wokol :wink: OBK 2.5 to naprawde fajne autko, b przyjemnie sie prowadzi i wogole taki fajny jest :D

 

po chwili zastanowienia mysle, ze automat jednak sobie odpuszcze..

 

automat to wygodna rzecz. W moim odczuciu nie zamula jakos strasznie, przy tym chodzi bardzo plynnie i lagodnie, jednoczesnie reaguje jednak bardzo chetnie na gaz.

 

u Subaru mi sie wydaje, ze jakos im wcale nie zalezy...

 

jaki dealer i sprzedawca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

A co do smiesznych starszych panow w szybkich samochodach - znam paru takich, co maja po 50 i jezdza STI. Niektorych nawet b dobrze :mrgreen:

 

Jej, a moze i ja za stary jestem? Jak uwazacie, do ilu lat niesmiesznie jechac:

 

1. Impreza

2. Forester

2. Outback

4. Legacy?

 

1. 99

2. 99

3. 99

4. 99

 

 

pozniej to juz tylko wozek jest niesmieszny

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że należy mieć w dupie to co wypada a co nie w tym kontekście ;-)

 

p.s. proszę o wybaczenie za kolokwializmy

o i to mi sie podoba . to fakt nalezy miec to w dupie jak ktos ma problem ze dziadek 100 letni jezdzi sti no to ma problem...dziadek ma radoche :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt nalezy miec to w dupie jak ktos ma problem ze dziadek 100 letni jezdzi sti no to ma problem...dziadek ma radoche :mrgreen:

 

Nawet jeśli dziadek kupił sobie boksera, bo.... rzędówek już nie słyszy, to i tak ma jaja większe niż niejeden 25 latek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt nalezy miec to w dupie jak ktos ma problem ze dziadek 100 letni jezdzi sti no to ma problem...dziadek ma radoche :mrgreen:

 

Nawet jeśli dziadek kupił sobie boksera, bo.... rzędówek już nie słyszy, to i tak ma jaja większe niż niejeden 25 latek :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: swiete slowa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt nalezy miec to w dupie jak ktos ma problem ze dziadek 100 letni jezdzi sti no to ma problem...dziadek ma radoche :mrgreen:

 

Nawet jeśli dziadek kupił sobie boksera, bo.... rzędówek już nie słyszy, to i tak ma jaja większe niż niejeden 25 latek :mrgreen:

 

Hm, a ja boxera tez nie slysze... No to rzeczywiscie juz pora sie przesiadac na co innego: "chwalone wokol" Legacu spec B jest do sprzedania... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

automat to wygodna rzecz. W moim odczuciu nie zamula jakos strasznie, przy tym chodzi bardzo plynnie i lagodnie, jednoczesnie reaguje jednak bardzo chetnie na gaz.

 

no i przez Ciebie znowu mysle o automacie, chociaz zona kreci troche nosem to jakbym chcial to postawia na swoim :wink: jezdzilem dluzszy czas automatem i mam bardzo mile wspomnienia... wiec moze warto zaszalec i doplacic te 1800 euro :roll: dodatkowo automat ma chyba kontrole trakcji w standardzie (nie wiem czy nie kosztem reduktora, ale tego nie wykorzystam)

 

EDIT: cholera i znowy wychodzi ze to kobieta kupuje samochod... :? chyba tupne noga i wezme tego automata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej bedzie, jak sie przejedziesz jakimkolwiek subarakiem z automatem (z rocznika 06). Z tego co sie orientuje, charakterystyke maja zblizona (chodzi mi o plynnosc zmiany biegow, reakcje itd. bo wiadomo ze przelozenia i takie tam beda rozne)

 

Ja ostatnio jechalem z Wawy do KRK Legacy Spec.B automat i naprawde bardzo mi sie podobalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

A co do smiesznych starszych panow w szybkich samochodach - znam paru takich, co maja po 50 i jezdza STI. Niektorych nawet b dobrze :mrgreen:

 

Jej, a moze i ja za stary jestem? Jak uwazacie, do ilu lat niesmiesznie jechac:

 

1. Impreza

2. Forester

2. Outback

4. Legacy?

 

Ja uważam, że do tylu do ilu nie stanowi się poważnego i ciągłego zagrożenia dla siebie i innych, czyli może się załapać zarówno osoba 90 letnia jak i nie załapać osoba 30 letnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja uważam, że do tylu do ilu nie stanowi się poważnego i ciągłego zagrożenia dla siebie i innych, czyli może się załapać zarówno osoba 90 letnia jak i nie załapać osoba 30 letnia.

 

Nie wspominając o 20-to latkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gal, a to przede wszystkim. Myślałem, że TOBIE i innym forumowiczom nie trzeba mówić o tak oczywistych rzeczach... A zresztą każdy kto kupuje Imprezę przykleja jej spojler i twierdzi, że jest piękna, stanowi zagrożenie dla innych, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza ze skrzydlem tylko dla 30 latkow... 20 latkowie zabijaja sie na pierwszym zakrecie niestety....

impreza jest dla ludzi dojrzalych.taka prawda jest.

a jak czlek ma 30 lat to juz sie tropow na drogach naogladal wiec pokory dla wlasnego zycia posiada wiecej niz 20 latek.

tata vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, jak wytłumaczysz fakt, że nie zabiłem się na zakręcie mając zarówno 19 jak i 20 lat ?

Jestes wyjatkiem Witku.jestes czlekiem mlodym ale rozsadnym i myslacym patrzac na Twe wypowiedzi forumowe.tak wiec dedukuje ze myslisz wiecej od innych mlodych ludzi nad konsekwencjami swej jazdy a gieneralnie malo 20 latkow mysli w ogole.

pozdrawiam i mowie serio :D

rabin - vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...