Skocz do zawartości

Dyskusje o Evo


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupowanie Evo jako lekarstwa na brak umiejętności to droga prosta
rozumiem, ze nawiazujesz do mnie, a przeciez juz sobie wyjasnilismy, ze w moim przypadku nie o to chodzi :roll: mi sie po prostu moje brum przestalo podobac. czy Ty naprawde myslisz, ze ja zmieniam samochod dla tych setnych sekundy w Ulezu...? hammer.gif

ludzie, nawet STI i Evo to tylko samochody, a w wiekszosci wypadkow drogie zabawki dla duzych chlopcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ze nawiazujesz do mnie

 

Nie nie - nie do Ciebie, naprawdę (chociaż wiesz - uderz w stół... :twisted: :wink:).

 

Dyskusja na temat sensowności zamiany imprezy na evo to dyskusja, którą słyszę od wielu lat i to był mój ogólny komentarz do niej, choć fakt - wywołany pomysłem Twoim, Pawła_P i Leszka, aby przejść na ciemną stronę mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja na temat sensowności zamiany imprezy na evo to dyskusja, którą słyszę od wielu lat i to był mój ogólny komentarz do niej, choć fakt - wywołany pomysłem Twoim, Pawła_P i Leszka, aby przejść na ciemną stronę mocy.

Ja się na przykład smucę za każdym razem jak czytam dobrą opinie na temat EVO bo mnie ona coraz bardziej zbliża do tego auta, no ale co zrobić serce w Subaru a rozsądek w EVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie Evo jako lekarstwa na brak umiejętności to droga prosta - tak prosta jak droga do ciemnej strony mocy w Gwiezdnych Wojnach, skąd wzięło się to określenie. Prawdziwy kierowca (-> Jedi :D) potrafi jednak przeciwstawić brutalną i łatwą siłę evo prawdziwym wartościom i prawdziwej klasie, jaką ma w sobie subaru 8).

 

Jeden z lepszych tekstów jakie wyczytałem na forum. dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie Evo jako lekarstwa na brak umiejętności to droga prosta - tak prosta jak droga do ciemnej strony mocy w Gwiezdnych Wojnach, skąd wzięło się to określenie. Prawdziwy kierowca (-> Jedi ) potrafi jednak przeciwstawić brutalną i łatwą siłę evo prawdziwym wartościom i prawdziwej klasie, jaką ma w sobie subaru .

A ja już wątpiłem w Przemeqa jako rycerza Jedi. Wstyd mi :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekalem, czekalem, i sie doczekalem, zeby pogratulowac zaliczkowania :grin: szkoda mi tylko tego "Evo soon", ale nic nie szkodzi - sam sobie wysmaruje zaraz w podpisie "Evo soon. The Return" :mrgreen: do mnie bialy MR znowu 350KM plynie, wiec nie masz tak naprawde z czego sie Pawel cieszyc :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czekalem, czekalem, i sie doczekalem, zeby pogratulowac zaliczkowania :grin: szkoda mi tylko tego "Evo soon", ale nic nie szkodzi - sam sobie wysmaruje zaraz w podpisie "Evo soon. The Return" :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

do mnie bialy MR znowu 350KM plynie, wiec nie masz tak naprawde z czego sie Pawel cieszyc :twisted: :wink: :mrgreen:

Trzeba się cieszyć, że obaj będziemy mieć fajne autka :twisted:

KIedy będziesz go miał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...