Skocz do zawartości

Przyszła kolej na mnie - szukam pierwszego samochodu


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Banan z mordy mi po wczorajszej przejażdżce jeszcze nie zszedł 8) Wóz jest świetny, niesamowicie elastyczny, zrywny, zadziorny. Za to oglądany egzemplarz miał parę irytujących drobiazgów typowych do Citroena (np. przy szybkiej zmianie biegów zapala się lampka od halogenów :mrgreen:) i z tym akurat się pogodzę; do wyjaśnienia natomiast jest kwestia tego, czy aby nikt tej Xsary nie pocałował w tyłek - bo mam powody, by tak przypuszczać i w tym celu umawiam się jeszcze na drugie oględziny, tym razem już z samym właścicielem, bo wczoraj auto pokazywał mi jego kolega, na szczęście obeznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzyq, ooo Fiat Coupe dobra sprawa! Ładny, zadziorny i chyba nawet szybki!

 

a i w ogłoszeniach nierzadko piszą,ze to...replika ferrari :mrgreen:

Kupujesz ferrari płacisz za serwis jak za Fiata-lepszego auta nie znajdziesz :mrgreen:

jakis ładny czarny czy czerwony egzemplacz na ładnym kółku i gra gitara :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jachu93, jedzie prosto i szybko :wink: A tył, nawet jeżeli po przygodzie, to po niedużej i poskładany dobrze.

Za to zna ktoś ogarniętego elektryka od Citroenów z Warszawy? Będę musiał naprawić czujnik zmierzchu.

 

-- 6 wrz 2012, o 20:47 --

 

No i VTS w domu :twisted: Dojechałem jak ostatnia lama, jeszcze się tego wozu boje 8) Ale czuję, że się zaprzyjaźnimy...

Tylko hamulce tylne szybko do roboty. I jak na złość w momencie wyjazdu z posesji poprzedniego właściciela padła lewa żarówka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :twisted: Dziś zrobiłem jakieś 100 km i mogę powiedzieć, że czuje się w VTSie świetnie. Jest jak szyty na miarę - odpowiadają mi wymiary, wnętrze. Wydech przyjemnie burczy, opony piszczą i na dwójce i ciągle nie mogę się nadziwić, że ten samochód jest tak szybki :mrgreen: . Przy szybkich startach na nierównej nawierzchni trzeba uważać i mocno trzymać kierownicę. Za to prócz momentów, kiedy pozwalam sobie na pełen ogień, jeżdżę sporo wolniej, niż poprzednim samochodem. Jasne, pewnie trochę dlatego, że jeszcze nie do końca znam ten. Ale z drugiej strony, Xsara jest bardzo przyjemna i cicha przy niskich prędkościach, elastyczność silnika pozwala na odrobinę ecodrivingu bez bólu głowy (ale tylko odrobina... :mrgreen:). Gdybym wiózł babcię, mogłaby nawet nie zorientować się, że to bardziej "sportowa" wersja, za to docenić komfort. Do tego nie chcę oczywiście zrobić nic głupiego: to auto jest zbyt fajne, by się z nim rozstawać tak szybko :wink:

Zrobiłem sobie dziś listę rzeczy "do ogarnięcia": trochę tego jest, ale to raczej typowe dla francuzów pierdoły w rodzaju złączki w zamku bagażnika, czy słabo działającej antenki.

 

Co do fotek, powtórzę wpis z tegesa: fotki będą, jak wyleczę Xsarę z bolączki chyba co drugiego egzemplarza, czyli odpadającego znaczka z przodu. Ze znaczkiem będzie prezentować się o niebo lepiej, wtedy ją dokładnie obfotografuje, jakoś po weekendzie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nią jeździłem :D Naprawdę fajny mały bandyta. Idzie przyzwoicie, układ kierowniczy daje dobre czucie, jest bardzo analogowy więc komputer nie ingeruje w decyzje kierowcy (dzięki bogu!). Ale oczywiście to Cytryna, więc życzę Ci porannej kawy w warsztacie, zaprzyjaźnionych laweciarzy i zniżki na części :twisted:

 

No i muszę Cię przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie? Samo OC mnie interesuje,

 

Szukaj najtańszego. :wink: :mrgreen:

 

Niech to, zmieniłeś mój światopogląd! :twisted:

 

Na żywo brzmi fajnie, na filmiku może już nie być tego tak słychać - ale co mi tam, spróbuje, gdy tylko dostanę Xsarę z powrotem w swoje łapska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...