Skocz do zawartości

MAM KACA :ROLL:


Loucyphre

Rekomendowane odpowiedzi

łeeee, już myślałem że to będzie wątek dla mnie :mrgreen:

 

no i dla verta, of kors :mrgreen:

hehe no tyz tak pomyslalem :mrgreen:

subaru to moje auto chyba juz z 15 i najfajniejsze.jedynie to pamietam mialem beczke 280 i to byl samochod cudo.kupilem ja po pani ambasador szwajcari miala 6 lat i 9 tysiecy przebiegu jak sprzedalem to bylo mi baaardzo smutno bo wiele miast swiata tym autkiem zwiedzilem..ale napalilem sie wtedy na volvo 960 i beka poszla do kolejnego czleka i teraz jak sobie mysle to volvo tez bylo fajne ale nie az tak jak beczka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

franca to inaczej syf na gebie albo opryszczka albo po prostu jak zlapiesz cos na skorze jakies takie dzioby to to sie mawia na to w kraku franca...moja mama tam byla na studiach to zlapala te dziwne nawyki jezykowe i tez mawiala na swoje kolezanki ze to franca jest...

co do na uczenia sie to ja szukam justy mysle ze tanie bedzie niz gt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolego uwazaj co mowisz bo widze ze szacuneczku kolega nie posiada do justyny.powiem ci ze jak bys wsiadl do justyny z wroblem to bys sie zdziwil co to auto potrafi a w koncu po torze asfaltowym na czas nie bedziesz jezdzil a do nauki uwazam rewelacja jest justyna. z reszta zapytaj shodana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to znowu sie czegos na forum nauczylem :mrgreen: Zaczynam poznawac krakowska i warszawska gware :D Jakis czas temu tlumaczylem (ktoremus z forumowiczy) co oznacza slowo "mlon" w moim wojewodztwie :lol:

 

A wracajac do tematu..... jak do nauki mocno szybkiej jazdy to jednak najlepsze chyba bedzie GT. Nie tylko cenowo ale takze wazna jest dostepnosc czesci. Na pewno nie bedzie jak w przypadku VW czy Opla ale mimo wszystko Subarak jest juz troche lat na rynku i bedzie zdecydowanie latwiej cos wyrwac w dobrej cenie niz w STi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolego uwazaj co mowisz bo widze ze szacuneczku kolega nie posiada do justyny.powiem ci ze jak bys wsiadl do justyny z wroblem to bys sie zdziwil co to auto potrafi a w koncu po torze asfaltowym na czas nie bedziesz jezdzil a do nauki uwazam rewelacja jest justyna. z reszta zapytaj shodana :mrgreen:

 

Jakbys wsiadł do malucha z Kuzajem to też byś sie zesrał ze strachu, co nie znaczy, że kupie malucha do zabawy, nie zamierzam byc pierdolonym mistrzem, chce sie pouczyć, a przy okazji sie pobawić i poudawać, że jestem masta. A Shodan, po co kupił EVo ?, żeby sie lansowac z Przemeq pod klubami ? Chce sie uczyć i bawić chociaż auto go pewnie przerasta., VERT wszystko w autosportach jest kwestia budżetu, uczyć można sie i na "komarku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje ale gt jest duzo drozsze od justyny a jak sie szkolic amatorsko do rajdow to zdecydowanie taniej bedzie na justynie..naped na 4 kola tyle ze koni mniej jak bede solowowem z kupa kasy to wtedy pomysle o treningowym gt :( a trickow i umiejetnosci operowania bryka naucze sie na justy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli ktoś sprzedaje Subaru i ten ktoś mieszka niedaleko Śnieżki, czyli teren górzysty, czytaj kilka miesięcy śniegu, górek, podjazdów, to znaczy że Subaru jest słabym autkiem, złą opcją dla miłośnika marki ?

Przyznam że chętnie poczytam motywację sprzedaży (tym bardziej że już poszło) - jeśli oczywiście zechcesz się podzielić. Bo argument, że za drogie odpada, skoro chcesz mieć nowe autko do ujeżdżania, to znaczy że cię stać. Więc co nie pasiło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...