Skocz do zawartości

Przyjechalem!


scrmnwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nic nie zwiedzalem, tylko godzine w starej Warszwie, na tej samej ulicy co jest palac prezydenta przed odebraniem auta w srode. A po za tym to po urzendach zalatwialem sprawy codziennie i caly dzien.

 

Myślę że w sprawach urzędowych Ci sprawnie i szybko pójdzie :idea: Na zwiedzanie jeszcze przyjdzie czas :wink: Polska to piękna kraina :)

 

Na pewno już klimat w Polsce dla Ciebie lepszy niż te zabójcze duchoty w Windy City :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno już klimat w Polsce dla Ciebie lepszy niż te zabójcze duchoty w Windy City :evil:

 

Dokładnie! Na pewno to rześkie, 30 stopniowe powietrze da Ci wytchnienie... :roll:

 

A nick może Grzegorz Brzęczyszczykiewicz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest inne tutaj i sie dostysowyje do wszystkiego , nawet nie mam czas zabardzo na odpoczenie troche , caly czas cos robimy do domu z zona .

 

Naprawde bym chcial sie spotkac bo nawet durzo czasu na internecie nie soendzam.

 

-- Sun Jul 29, 2012 5:04 am --

 

Ale tak sczerze muwionc to zabardzo mi sie tutaj nie podoba , ale to dlatego ze nie przyzwyczajiny narazie ...25 lat jusz w stanach gdzies mieszkam od dziecka to nie ma sie co dziwic.

 

-- Sun Jul 29, 2012 5:04 am --

 

Ale tak sczerze muwionc to zabardzo mi sie tutaj nie podoba , ale to dlatego ze nie przyzwyczajiny narazie ...25 lat jusz w stanach gdzies mieszkam od dziecka to nie ma sie co dziwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge pojechac autem na krutki wyjazd z zonom ? Cos and Baltykiem? Inny kraj?

 

Nad polskim morzem jest zimno i drogo. Jedzenia w barach nad morzem unikaj jak ognia. Jedź na Mazury, a nie będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...