Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

opisanych będzie kilka konkretnych kampanii. a czemu pytasz? może chcesz mi pomóc? ;-)

 

pytam się z czystej ciekawości, bo pisałem pracę o telewizji o tym czy kreuje czy odzwierciedla rzeczywistość ;)

 

 

i mam też pytanie tyczące drugiej części Twojego tematu, na jakiej podstawie wyciągasz wnioski o zmianie świadomości bądź jej braku wśród obywateli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisanych będzie kilka konkretnych kampanii. a czemu pytasz? może chcesz mi pomóc? ;-)

 

pytam się z czystej ciekawości, bo pisałem pracę o telewizji o tym czy kreuje czy odzwierciedla rzeczywistość ;)

 

No i jakie wnioski?

 

takie jakie chciała usłyszeć komisja ;)

 

a teraz bardziej serio:

telewizja jako taka balansuje na linii kreowania i odzwerciedlania, aczkolwiek biorąc pod uwagę strukturę organizacyjną, sposób selekcji materiałów itd. to często bliżęj jest jej do kreacji...

 

pablonas mam też pytanie tyczące drugiej części Twojego tematu, na jakiej podstawie wyciągasz wnioski o zmianie świadomości bądź jej braku wśród obywateli w swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z pracy. Fajnie było :evil: . Nie mogłem rzucać K i CH, bo ludzie słuchali.

Ale, ale, wszyscy śpią? Pobudka, trza forum nakarmić.

Ja nie śpię - jeszcze. Ale karmienie o tak wczesnej porze to pogański obyczaj. Kawę byś lepiej zrobił...

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę?

 

Azrael - żebym cie na zdjęciach wrzucanych na forum nie widział, pomyślałbym ze to jakiś bot odpisuje :) Twoje posty można znaleźc prawie o każdej godzinie :) heh a teraz po 4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę?

 

Azrael - żebym cie na zdjęciach wrzucanych na forum nie widział, pomyślałbym ze to jakiś bot odpisuje :) Twoje posty można znaleźc prawie o każdej godzinie :) heh a teraz po 4 :)

 

Bo Azraelów jest trzech. Wszyscy zapuścili brody, żeby ich nie rozróżnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KELNER!!!

 

Rum, poproszę.

 

Cyganie... graj! Nie cygan? Wy, muzikant, russkij - gawaritie? Ot jenierała-barona Wrangla, z Dobrowolczieskoj Armiji? Nu i charaszo - tak wmiestie zapiejom szto-ta sierdceszczypatielnoje... o damach, ułanach, kazakach i o liubwi w Odiessie...

 

Biełyj ajst?

 

Praszu.

 

Ech, raz!!! I-szczio raz!! I-szczio mnoga, mnoga, mnoga raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam się chwilkę pobawie paierami, trzeba poszukać książeczki wojskowej ;-) bo widzę w podaniu dotyczącym przyjęcia na uzupełniające, taką właśnie rubryczkę :D.

 

Edit: jest jeden pozytyw: zrobię sobie specjalną teczuszkę na takie papierzyska jak świadectwa, dyplomy, bo tak to zawsze walało mi się gdzieś po szufladach i jak miałem potrzebę użycia to się pojawiały problemy z lokalizacją :D danego dokumentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...