Skocz do zawartości

JOYus śmigus Cracovius


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

JOY, ja tam lubie te imprezkie. Popyla. Trzymie sie pierwyj kłas tej drogi. Tylko co sie te ABSy tak gapia na to. Niedobrze.

I ma jeszcze jedna wade. Powazna. Jedziesz se, spokojnie do miasta, swiatla. Stoisz. naciskasz, pfuut pfuut pfuut i juz masz nagle panie 160.

A auto jakby 75 jechalo. Groza gor.

Dodam rowniez ze jak wolno jade, tzn, nie krece wiecy jak 4.5 to spala 14. jak krece maksia to 15.7. Mniej w zasadzie to sie chiba nie udaje.

Ale to duze pewnie jeszcze wiecej chleje.

No i moje kombi to ma bagaznik jak nie przymiezajac tornister do pierwszej klasy, ale blok rysunkowy juz nie wejdzie.

Zadaj sobie pytanie do czego samochod.

1. do miasta?

2. na szose?

3. w ile osob?

4. jak daleko?

5. Po piachu?

6. po blocie?

7. Po asfaldzie?

8. Ile masz lat?

9. Musisz sie lansowac?

10: Pod dyskotyeka?

I jak odpowiesz na te kilka pytan bedziesz wiedzial co kupic.

A w ogole kup to co ci sie podoba, czyli Fiata Pande.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sz.P. Waldemar widzę w kwiecie wieku, a na forum.....Siwy

 

Kochane forumowicze, szatysfakcja ogromna dowiedzieć sie że sie dobrze wyglonda. Ale jak zapewne sie domyślacie to kwestia koserwacji permanentnej, tako chemiczno mieszanko co to lubie czasym wspomnieć na forum. Co do maści , czyli barwy sierści, to pragnem poinformować a Szanowna Derekcja poświadczyć może, że w orginale jest prawie biała, a jakiś czas temu żona mnie kontuzjowała farbo do włosów, bo jej sie czorne podobajo, takie jak ja przed 20 laty. No to teraz człowiek jak ten debil jest brunetem za co wszystkich zawiedzionych serdecznie przepraszam.

 

Siwy....jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldemarze Be. To koszmar, widze zes wiekszy Papucar niz ja. Bo moja slodycz malzenska rowniez pragnela mnie podczernic, ale sie postawilem.

Nie bedzie zona wieku mnie odbierac.

Nie oddam ostatniej paróweczki.

Nie. Dopoki szron na głowie.......

Małorolni i bezrolni łączcie się.

 

Młodzieży, są różne sposoby na zachowanie wyględu. Jeden z nich stosowany przez ob.WB jest jak widać skuteczny, choc nikt nie zna prawdziwego wieku i możliwe że ob WB ma jedynie 36 lat na przykład, a wtedy sorry, ale wygladamy nietęgo.

 

Inne sposoby to: spanie do 10 rano. tZW bEAUTY sLEEP.Codzienne masaze twarzy przez kosmetyczkie wykfalifikowane. Aplikowanie srodkow upiekszajacych, a to: Lącome, Klarens, itepe...

Wklepywanie od piatej rano do szósty kremów...

A najważniejsze w tym wszystkim jest to, że to się idealnie wpisuje w subaroholizm i cały motyw motoryzacyjny, bo przeciez przechodzony olej najlepsza odzywka na ręce spracowane, na zmarszczki wypracowane.

Rada kosmetyczki na dziś: kropelka towotu pod oczy. lekko podgrzac, i rozmarowac do całkowitego wchłonięcia, DELIKATNYMI ruchami od nosa do skroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto mieszka pytan i odpowiedzi mych:

 

1. do miasta? przedewszystkim ja sam

2. na szose? w łikendy we 4 - czasem 5 ludziów

3. w ile osob? Otam w góre

4. jak daleko? miasto bardzo rótkie trasy, wikendy po 100 km

5. Po piachu? korci mnie bo mam takowy motorek wszedobylski

6. po blocie? a zimna nie lubie

7. Po asfaldzie? toże

8. Ile masz lat? 28

9. Musisz sie lansowac? owszem ale na osobności z żoną raczej sie lansujemy

10: Pod dyskotyeka? co to dyskoteka ?

I jak odpowiesz na te kilka pytan bedziesz wiedzial co kupic.

A w ogole kup to co ci sie podoba, czyli Fiata Pande

 

Panda - za tą reklamę to trzeba by Fiata zaskarżyć :P MAŁA BZDURA

 

Niestety ostatnio napaliłem na te 9 letnie Audi S6 275 KM - ale ja kocham Forysia, a Imprezą nigdy nie kierowałem, aaaaaa dalej nic nie wiem.

A poz tym co z tego jak nie ma Forysia do kupienia . Buuuu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozsadek nakazuje DForestera

Serce - Imprezkie.

A te Audi - 40K zł - to rozsądek i zostaje Renówka dla żony, ejże rozsądek to Fiat Panda bo pali połowe zupki. :P

 

A poztym Impezki słysze że padają szybciej niż Forysie, no i droższe są o te 15-20 K zł ( 3 letnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, jest taka metoda w TV, zeby zmuszac widzow do kupowania towarow. A wlasciwei dwie metody:

 

Pierwsza to pokazywanie na milisekundke co pare klatek produkt albo nazwe produktu. Normalnie nie das ie tego zauwazyc, a jednak dziala to ponoc na podswiadomosc

 

Druga wykryl ostatnio moj kolega. Ogladajac pewien program w TV zostal zaskoczony, ze nagle sie obraz zepsul. Czekal chwilke, po czym spostrzegl, ze jakis wzorek sie tworzy z tego "sniegu". Podszedl blizej, posiedzial chwilke z twarza oddalona o kilka cm od ekranu i zauwazyl napis PERSIL (nie Waldku, nie piersi). I nie bylo to typowym zjawiskiem nakladania sie jednego kanalu na drugi (wtedy widac czasem przeswitujacy drugi program), lecz caly czas wyswietlala sie ta ukryta reklama kup FOrestera proszku do prania.

 

Koncze i nie zycze Wam takiego - prania - mozgu!

 

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inna metodę na tego typu rozterki...Mianowicie rzucam monetą!! W tym przypadku proponuję takie "zaklepanie sobie" opcji...Jeżeli wypadnie orzeł to Foresterek, jeżeli reszka to Impreszka a jeżeli moneta stanie na sztorc (moneta panowie moneta...!! :twisted: ) to wtedy Audi!! :lol: Udanego rzutu :D

 

 

 

Pozrd. Problem`us Cwaniak`us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REwelacja - Panowie bez tego forum nie byłbym sobą :lol::):D:):lol::P:):D:):D:lol:

A jakbym kupił Audi to mnie znienawidzicie - czyli zle, Foresterów za 80 K ZL brak, impreza jest jeszcze droższa....

Narazie ide do pracy :P

 

 

Słabo szukasz, jak chcesz żeby ci znaleźć, i oficjalnie powiadam, że moją prowizją będzie krata piwa jak kupisz, to daj znac na PM z kontaktem i zacznę ci szukać. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rura....Ale gdzie tam...Już na pierwszej prostej widzę Subaru koło siebie a następnie przed maską... Ale myślę sobie... No dobra wziołes mnie, ale mi nie uciekniesz. Wąskimi nieuczęszczanymi uliczkami jechałem jakieś 140kmh. Pierwszy zakręt bokiem, drugi (łuk) na lekkim poślizgu.. Ja się patrzę a STi`a już nie ma... :shock: No paranoja :? . Normalnie się załamałem... :( Ale jeżeli to był Leszek to niech masie na baczności!! Ja go jeszcze spotkam... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rura....[]Wąskimi nieuczęszczanymi uliczkami jechałem jakieś 140kmh.

 

hmmm... z wypowiedzi rozumiem, ze to nie byl zamkniety tor rajdowy.... a teren zabudowany... no coz... z dziecka wybiegajacego nagle przed maske zostaje czerwona plama... :evil:

Ale... w sumie... nie mnie to oceniac.

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...