Skocz do zawartości

Śmierdzi gnojem z podłogi


relom

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze się nie zabrałem do rozebrania podłogi, boję się, że jak odczepie fotele to mi się airbag zapali...

 

Spokojnie, nie nerwowo. Nic nie wystrzeli. Spróbuj chociaż unieść z każdej strony wykładzinkę ( najlepiej po deszczu ) i może uda zlokalizować się przeciek, chociaż z której strony, to byłoby już coś na pocztątek.

Chyba, że kiedyś było raz zalane a teraz poprostu wysycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się z chłopa śmiejecie..

Rok temu żona mówi że w jej żonowozie brzydko pachnie. Otwieram drzwi i faktycznie wali, jakaś zgnilizna. No to odkurzacz, coś do tapicerki i szoruję, bo w aucie 2 dzieciaki się wożą to myslałem że jakieś jedzonko gdzieś skamuflowały i zakwita. Cały dzień roboty, przejrzane wszystkie kąty, znalezione 2 ogryzki, jakieś cukierki itp. ale nic co by waliło. Nowy zapach na lusterko, wietrzenie i wydawało by się że jest ok.

Za 2 dni przywaliło ciepłem i ponowne zgłoszenie problemu. No to znowu sprzątam auto, ale nic to nie daje..

Musiałem jechać coś załatwić u znajomego, wziąłem żonowóz i normalnie nie dało się jechać, smród okrutny, juz się zastanawiałem czy go nie sprzedać. Wróciłem, otworzyłem maskę bo zaczęło walić również na zewnątrz i okazało się... że wewnątrz komory silnika, niedaleko nawiewu rozkładał się jakiś ptaszor..

 

Więc różne rzeczy można hodować w samochodzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, otworzyłem maskę bo zaczęło walić również na zewnątrz i okazało się... że wewnątrz komory silnika, niedaleko nawiewu rozkładał się jakiś ptaszor..

 

Więc różne rzeczy można hodować w samochodzie..

 

Miałem podobną przygodę jak mi w komorze silnika zdechł jakiś gryzoń, czuć było zapach na zewnątrz i podczas uruchamiania. Pomogła kostka toaletowa która skutecznie zneutralizowała zapach padliny, wyschnięty gryzoń usunięty był na przeglądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADK90, kiedyś przerabialiśmy ten motyw w Passacie ( akurat te auta chłoną wodę jak gąbka ). Nie mogąc namierzyć którędy dostaje się woda robiliśmy patent z zabarwieniem wody farbką plakatową i lanie po samochodzie w różnych jego okolicach. O ile z czystą wodą był problem, to z zabarwioną szybko udało się wyczaić, że woda sączy się pod obudową osłony komputera 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADK90, Nie mogąc namierzyć którędy dostaje się woda robiliśmy patent z zabarwieniem wody farbką plakatową i lanie po samochodzie w różnych jego okolicach. O ile z czystą wodą był problem, to z zabarwioną szybko udało się wyczaić, że woda sączy się pod obudową osłony komputera 8)

Chytrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADK90, Nie mogąc namierzyć którędy dostaje się woda robiliśmy patent z zabarwieniem wody farbką plakatową i lanie po samochodzie w różnych jego okolicach. O ile z czystą wodą był problem, to z zabarwioną szybko udało się wyczaić, że woda sączy się pod obudową osłony komputera 8)

Chytrze :D

 

I działa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem u goscia ktory pracowal w emilu frey na jasnogurskiej w krk, a teraz prowadzi sfuj warsztat 4x4 i muwi rze ewidetnie z prawej strony od pasarzera s pszodu. w subaru 900zl wykladzina nowa + 3 tyg czasu sprowadzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasnogurskiej w krk, a teraz prowadzi sfuj warsztat 4x4 i muwi rze ewidetnie z prawej strony od pasarzera s pszodu.

 

relom,

nie przeszkadza Ci, że cały twój post Firefox podkreśla na czerwono?

 

 

. w subaru 900zl wykladzina nowa + 3 tyg czasu sprowadzenie

to Twoje Justy, to jest Swift, czy Ignis? Może po prostu używana wykładzina z jakiegoś rozbitka pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...