Skocz do zawartości

Rok modelowy 2004!


Piotrku6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

MY 04 nie rózni się absolutnie niczym od 03. Ponieważ produkcja rozpoczęła się w lipcu lub sierpniu, samochody dostarczane w listopadzie będą MY04 - tylko że nie będzie się tego dało rozpoznać :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa grzeczne odpieprz się i nie oczekuj odpowiedzi na pytania oczywiste. Jakby SIP wiedziało coś o nowej Imprezie (oczywiście o nowym modelu a nie roczniku) to napewno byłby już o tym temat.

A ja już mogę powiedzieć że nowa Impreza będzie wyglądać inaczej. Nawet jeżeli zostanie tylko odmłodzona. Zresztą dopiero co wyszedł nowy model a Ty chcesz już następny. Ja nie zdążyłem się jeszcze napatrzyć na ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w Polsce będzie nowy model Iprezy 2004? Czy już można składać zamówienia na ten samochód? Czy będą zmiany w wyglądzie w samochodzie o roczniku 2004? :?:

 

Impreza 2004, ukarze się dla zmyły w roku 2004. Zamówienia można składać wraz z pełną wpłatą plus 50% - koszta manipulacyjne wraz z odsetkami za dwanaście lat gwarancji perforacyjnej na szyberdach. Zmiany w wyglądzie będą kosmetyczne tz. długość zwiększy się o siedem metrów, szerokość o pótora metra, wysokość o metr siedymdziesiąt. auto bedzie przegubowe 45 - cio osobowe z tubiną lub trzema w zależności od gustu pracownika fabryki. Zgodnie z nowemi trendami w modzie lakiery bedą młotkowe ( Hammerite ) Dżwi bendom sie otwierac pod auto, przednia szyba opuszczana, antene radiowa w tłumiku środkowym. Silnik dwucylindrowy w układzie X poj 135 l moc max 6 KM moment 20 000 000 nm Vmax 17,5 km/ tydzień z górki. Nawigacja przez wróżkę ( 0700 ). Napęd na trzy koła z rewolucyjną technologią czwartego koła wleczonego za przewód hamulcowy i godność osobistą. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami wersja ciężarowa będzie miała wszystkie szyby blaszane ( w/w nawigacja z konieczności w standardzie ) Dalsze zmiany opiszę po zapoznaniu się z autem u źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Impreza 2004, ukarze się dla zmyły w roku 2004. Zamówienia można składać wraz z pełną wpłatą plus 50% - koszta manipulacyjne wraz z odsetkami za dwanaście lat gwarancji perforacyjnej na szyberdach. Zmiany w wyglądzie będą kosmetyczne tz. długość zwiększy się o siedem metrów, szerokość o pótora metra, wysokość o metr siedymdziesiąt. auto bedzie przegubowe 45 - cio osobowe z tubiną lub trzema w zależności od gustu pracownika fabryki. Zgodnie z nowemi trendami w modzie lakiery bedą młotkowe ( Hammerite ) Dżwi bendom sie otwierac pod auto, przednia szyba opuszczana, antene radiowa w tłumiku środkowym. Silnik dwucylindrowy w układzie X poj 135 l moc max 6 KM moment 20 000 000 nm Vmax 17,5 km/ tydzień z górki. Nawigacja przez wróżkę ( 0700 ). Napęd na trzy koła z rewolucyjną technologią czwartego koła wleczonego za przewód hamulcowy i godność osobistą. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami wersja ciężarowa będzie miała wszystkie szyby blaszane ( w/w nawigacja z konieczności w standardzie ) Dalsze zmiany opiszę po zapoznaniu się z autem u źródła.

 

 

Mozna prosic o zdjecia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany buoskie, to ja musze natychm,iast zamaiwac nowe auto, zas nie bede posuwal takim co ma listwy i luterka nie najnowsze.

Dlaczego oni w tym SIP sa tacy bezwzgledni wobec klienta??? I sprowadzaja nowe badziewia, jakby mogli zamowic 200 z zeszlegop roku, zeby mnie nie stresowac.

Choroba ciezka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...