Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Alfa 156 w pełni seryjna, wyjście ponad 160 km/h prawie bez pisku, od strony mostu.

Omega siedziała na ogonie.

Za zakrętem okazała się być Omegą z niebieskimi kogutami na osłonach przeciwsłonecznych :(

Da się 156 pojechać 180 km/h ale ja nic nie mówiłem. Sam kiedyś założyłem temat o tych zakrętach i skończyło się ostrzeżeniem dla mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak juz się przekonujemy to zapytam - ile na spokojnie można tam WRX-em pojechać? Na suchym asfalcie :?:

 

Evcia z Azem na lewym oscylowała tam koło 190-200 km/h :twisted: :cool: :smile: No, ale to STi :cool:

 

 

Serio aż tyle?!?!?!?!?!?

 

Ja nie patrzę na zegary zwykle ale to coś strasznie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak juz się przekonujemy to zapytam - ile na spokojnie można tam WRX-em pojechać? Na suchym asfalcie :?:

 

Evcia z Azem na lewym oscylowała tam koło 190-200 km/h :twisted: :cool: :smile: No, ale to STi :cool:

 

 

Serio aż tyle?!?!?!?!?!?

 

Ja nie patrzę na zegary zwykle ale to coś strasznie dużo.

 

zakrętów nie znam, bom nie z tych rejonów :)

ale jak tak pchasz do przodu, aż miło, to z Abt na prawym z Holandii, musi Ci ufać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zakrętów nie znam, bom nie z tych rejonów :)

ale jak tak pchasz do przodu, aż miło, to z Abt na prawym z Holandii, musi Ci ufać :mrgreen:

 

Klasykiem żeśmy spokojnie jechali. Jeden poślizg większy przez 1500km.

 

Coś słyszałęm o jakimś pomylonym zjeździe z autostrady :mrgreen:

i nawracaniu efektownie-efektywnym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś słyszałęm o jakimś pomylonym zjeździe z autostrady

i nawracaniu efektownie-efektywnym

 

E tam, pełen spokój i BHP ;-)

 

 

Jedną szóstke, i jedną siódemke na ulicy, na słomce też chyba jakieś Evo było wolniejsze, ale nie jestem pewień.

 

Za VI to respect :-D Gdzieś Ty ją znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było jeszcze w czasach "spotów" pod M1, niewiem czy pamiętasz, ale K... miał Evo 6 Extreme, i sprzedał go mojem koledze, który to kolega miał oprócz Extreme'a bardziej cywilną czarną szóstke. I to właśnie tą czarną udało mi się objechać. Nawiasem od Extreme dostawałem srogie baty.

 

p.s. przejazd 180 tunelem trasy WZ za jednym z dwóch takich evo na świecie to nie zapomniane przeżycie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az Dość marudzenia i nie robić tu OT w tak istotnym wątku :twisted::mrgreen:

 

Człowiek zmęczony usypianiem juniorów zagląda aby zobaczyć kto dziś komu i dlaczego tylko kilka razy a tu jakieś dywagacje zupełnie nie mające nic wspólnego nawet z kopaniem stojącego :roll: :twisted::mrgreen:

 

A co do Matiego to nie Evo było wolniejsze, tylko kierowca do dupy psia mać :twisted: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis goniace mnie mondeo TDCI spanikowalo na zakretach na torunskiej - ech, przedstawiciele klasy kierownikow sredniego szczebla, mniej krawatow, wiecej cwiczen :mrgreen:

 

 

Mało jest takich co tam nie miekną ;-) Bo tam naprawdę się prędko robi i przeciążenia duże.

 

Ja miękne :oops: - 200 km/h tam nie jezdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...