Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

nie prawda to...!!! To nie buractwo tylko chwila słabosci... kazdy z nas wodzony jest na pokuszenie i kazdy bładzi. Cnotą jest sie do tego przyznac a istotą wspólnoty: wybaczac.

 

 

 

co ja piepsze?!?!?! ide po kawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń temat
,

A jak bys nazwał omijanie kolejki, oczekującej na wjazd na skrzyżowanie?

Chciałbym, żeby okazało się, że źle zrozumiałem post.

:lol: :lol: :lol:

To szybka i ruchliwa dróżka a niedzielnych kierowców za kółkiem wyjeżdżających z wioski pod dostatkiem. Można się zdrzemnąć zanim wyjadą. Trzeba więc korzystać z AWD :P

Poza z niczym to nie kolidowało proszę szanownego Pana Giecha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo z kodeksu drogowego na skrzyzowaniu i odległosci 50 m przed nim nie wolno wyprzedzac pojazdów bez wzgledu na obecnosc oznakowania poziomego lub jego brak. wiec nie mów ze nie kolidowało... ale i tak rozgrzeszenie dostaniesz (pod warunkiem ze masz oczy dookoła głowy) :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo z kodeksu drogowego na skrzyzowaniu i odległosci 50 m przed nim nie wolno wyprzedzac pojazdów bez wzgledu na obecnosc oznakowania poziomego lub jego brak. wiec nie mów ze nie kolidowało... ale i tak rozgrzeszenie dostaniesz (pod warunkiem ze masz oczy dookoła głowy) :-)))

Zajrzyj do kodeksu i sprawdź znaczenie słowa wyprzedzanie

Przez kolidowanie natomiast miałem na myśli, to że nikomu nie wymusiłem. Kolidowanie sprawdź w słowniku ;):D

Nie chcę tu moralizować, ale jednak czasem lepiej "niedzielnych" zdzierżyć i odczekać na lepszy moment.

Moment był najlepszy :D

Abstrahuję już od tego, że wpis nie na temat ;)

Ależ na temat. Gdyby były to mocne czterołapy każdy wjechałby jak ja. Skopałem więc ośki, które nie dawały rady dynamicznie ruszyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluźnijcie warkoczyki, panowie B)

 

Zazdraszcza, bo bokiem nie może i pewnie stała 2-ga w kolejce do skrętu ;)

Trzecia :P

 

Poza tym skiba sobie dzisiaj na karę zasłużył ... w barze :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuu... to ja nie bede bronił go... Wybacz stary zostawiam cię na pastwe miłej Pani...

Nie bądź ciotą?

A może drugi stałeś?

ostro siostro

 

Zazdraszcza, bo bokiem nie może i pewnie stała 2-ga w kolejce do skrętu ;)

:D

Mam wrażenie, że wszyscy "nierozumiejący" mają niedosyt mocy, stąd różnica zdań, bądź nawet zakłamanie :lol:

Ja tam wbijam w te zdania i stać za ciotami drogowymi nie zamierzam. Musiałbym gasić silnik, a potem znowu go rozgrzewać :unsure::lol:

 

@@Aga, nie musisz wyżywać się na wszystkich facetach za swoje niepowodzenia

ju noł łot aj min ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu na Skibie się wieszacie a księdza z mojej parafii nie widzieliście!

To co ona wyrabia starym golfem w tdi 110km, to by mi nawet do głowy nie przyszło!

Kiedyś wyprzedził mnie oraz 2 poprzedzające mnie samochody na odcinku 100m (ograniczenie do 40) przed niewidocznym prawym 90. Manewr zakończył w połowie zakrętu, gdyby mu się noga raz zawahała to skończyłoby się to czołówką, na mm przeszedł przed nadjeżdżającym samochodem. A przypadków takich możnaby mnożyć..... Gość nie dość, że samobójca to jeszcze innych na kalectwo naraża.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Aga, nie musisz wyżywać się na wszystkich facetach za swoje niepowodzenia

Zupełnie nie wiem co masz na myśli :P

Bez komentarza w takim razie skoro wiesz

 

Wy tu na Skibie się wieszacie a księdza z mojej parafii nie widzieliście!

Wiesz, problem w zrozumieniu różnicy w wyprzedzaniu i omijaniu, w tym przypadku omijaniu obserwatorów przejeżdżających aut, bo tak to wyglądało. Ja nie znajdowałem zainteresowania w obserwacji i postanowiłem kontynuować jazdę do pracy :P

Koniec bo zbiorę za post-9527-0-83252700-1355509032_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja wybaczam...jestem jednak zaskoczony, bo jak czytałem posty SkibySTI to odnosiłem wrażenie, że to rozsądny gość.

Yhm...to polecam ciut dokładniejsze czytanie....

 

Aga to bardzo celnie ujęła....

 

 

Ps...delikatnie ujmując zwykle cwaniactwo graniczące z prostactwem....ten tok myślenia...pokaże im jakie są cioty....bo wszyscy co jadą wolniej to cioty, a Ci co szybciej to idioci.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...