Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz to jest tak, że jak wszyscy tak jeżdżą to nie jest to nic nadzyczajnego.... A poprostu ja mam tak, że jak przejeżdżam obok typa i dwoma kołami jedzie po lini oddzielającej pasy tzn. że chce zmienić pas..... Po prostu kwestia wyczucia zasad panujących na drodze... U nas by go strąbili i od buców pewnie zwyzywali a tutaj jest to normalne.

 

Ale w polsce też tak jest, ze jak jest ciasno na mieście i chcesz zmienić pas, to jak zaczniesz sie zastanawiać i włączysz kierunkowskaz TO JESTES JUZ PRZEGRANY :lol: Trzeba z przyczajki pełnej na szybkiego się wciskać i jak już wjeżdzasz to kierunek równocześnie :lol::lol::lol: Bo inaczej to nieeeeeee :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan Czesio w S60 D5 z malzonka w strojach galowych spieszyli sie strasznie na niedzielny obiad i zabrali mi pole position pod Galeria Centrum, a ja sie wtedy strasznie denerwuje, normalnie szewska pasja. no to pytam po chwili pana Czesia, czy jest taki szybki, a Czesio z piskiem opon.

 

skad oni sie biora wciaz nie wiem, ale lomot byl okrutny, bezlitosny i z premedytacja, zlota korbka tez byla, tym razem bylo machanie i dopingowanie.

Czesio zaczal sie pukac w czolo, zona cos wrzeszczala, zatem zadanie wykonane death.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypis, strasznie latwo dales sie sprowokowac :twisted::mrgreen: :mrgreen:

 

No:((( ja juz taki zastraszony na forum.....sprawdzam w wikipedni nawet jak sie moje imię pisze, bo juz tego nie jestem pewien:PPPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do calibry: szkoda mi tego wozu, że skończył jako "szpachlibra" i wieśtuningowóz, bo np. aerodynamicznie był przez wiele lat wzorcem... :roll:

 

A ja dziś skopałem strasznie i na chama i jeszcze z dobiciem. Audi A3 z tzw. rolowanego - dojeżdżaliśmy obaj do korka, pan nie chciał, bym zajął miejsce przed nim na pasie, na którym było najmniej samochodów. Dobicie polegało na tym, że... aż się nie przyznam, bo mi wstyd :twisted:.

 

Potem natomiast pewien pan postanowił zrobić wszystko, by nie wpuścić mnie na swój pas. To się na następnych światłach sam wpuściłem :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacool, yyy... tego... jak dojeżdżałem do świateł, zrobiło się żółte, to ja pyk lekko na hamulec, żeby pan pomyślał, że będę się zatrzymywał - pan tak zrobił, a ja zaraz po tym "pyk" but na gaz i przez skrzyżowanie. JESTEM PRYMITYWEM! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, hehehe no to rzeczywiscie dales do pieca

WIESNIAKIEM, jakby co

przeciez niebieska buda, zlote fele i parapet na bagazniku do czegos zobowiazuja :mrgreen:

BTW ostatnio jak moja kolezanka dowiedziala sie jakie auto zakupilem i uslyszala Subaru to od razu skojarzyla z odpustowym spojlerem i powiedziala ze wiocha...

 

... ale zeby przewiezc to chciala :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem sie prosic o pokute bo dzisiaj mimowolnie jako pasażer skopałem leżącego. Ale od początku...

Koło południa przemieszczałem sie w Wawie autobusem (IKARUS 280) linii 504 (jako pasażer) w kierunku DW. Centralnego. Osoby którre jeżdzą po wawie autobusem od czasu do czasu wiedza ze kierowcy tej linii ostro dają w palnik i trzeba sie dobrze trzymac.

Zatrzymały nas światła przy Pl. Starynkiewicza. Obok nas na prawym pasie ustawił sie Autosan H9-21 PKS Mińsk Mazowiecki. Obaj kierowcy spojrzeli na siebie zawistnym wzrokiem... :twisted:

Zielone i ogień. Na pierwszych kilku metrach zostalismy troche z tylu ale po chwili Pan w autosanie pogubił się w biegach, skrzynia zgrzytnela ze 2 razy. Jako że moj szofer mial automat bez problemu objechał PKSa, ale nie widziałem czy nasz "przeciwnik" mógł dalej kontynuowac jazde bo skręciliśmy w Jana Pawła... :cry:

Prosze o darowanie winy... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wątpiłem w inteligencje strażników miejskich :roll: ktoś mi kiedys powiedział, że trafiają tam pierdoły, które się nie nadają do policji. :roll:

 

:lol::mrgreen:

 

a mi sie wczoraj skopalo pana w XC90 - zjazd z trasy siekierkowskiej w lewo na wal miedzeszynski. ladny zakrecik po slimaku na dol - dojezdzam se spokojnie na 3ce mam otwarte okienko generalnie luzik a tu widze krowe na kolach i prezy sie i napina, jedziemy sobie rowno ja prawym on lewym po tym luku. slysze ze pan zaczyna cisnac - przy wejsciu w zakret :mrgreen: no to ja delikatnie jade rowno z nim - jak przeszlismy "polowe" zakretu i zaczynam odkrecac kolka to na tej trojeczce ogniem - oj pan juz sie nie napinal :mrgreen: i potem juz za mna sobie jechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podziwiam fantazje pana w volvo :PPP a moze tylko ci podpuszczal i chcial sie przekonac jakie cwaniaki smigaja subarami (tak slyszalem o kierownikach subar) :PPPP to co chlopaki kto ma piataka ??jest tu jakiś cwaniak:PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to podziwiam fantazje pana w volvo :PPP a moze tylko ci podpuszczal i chcial sie przekonac jakie cwaniaki smigaja subarami (tak slyszalem o kierownikach subar) :PPPP to co chlopaki kto ma piataka ??jest tu jakiś cwaniak:PPP

 

generalnie jechalem sobie bez napinan - na zimowach auto jeszcze stoi :oops: - ale jak uslyszalem ze panu zaczyna dyszloturbina pracowac - to dalem sie podpuscic :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak adamus masz piataka:)))) :P ???? a ja sobie w koncu sprawie sti typ R .....jak tylko dom wyremontuje :(((a to jeszcze z 1,5roku zanim na czysto wyjde:((((((

brum brum i wtedy bede grzeszyl oj bede :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jechalem sobie bez napinan - na zimowach auto jeszcze stoi :oops: - ale jak uslyszalem ze panu zaczyna dyszloturbina pracowac - to dalem sie podpuscic :twisted:

Rozdziewiczyłeś wannę?

Poleciała 110 km/h???

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie jechalem sobie bez napinan - na zimowach auto jeszcze stoi :oops: - ale jak uslyszalem ze panu zaczyna dyszloturbina pracowac - to dalem sie podpuscic :twisted:

Rozdziewiczyłeś wannę?

Poleciała 110 km/h???

 

 

:mrgreen:

 

nie tyle to nie poleciala :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że jeżdżąc Swiftem będę mógł się wpisać do tego wątku, ale ponieważ mój bolid to miejskie autko, a rzecz działa się w mieście można uznać, że skopanie nowej Fabii Combi TDI jest kopaniem leżącego. :cool:

Stałem sobie spokojnie na Wale Miedzeszyńskim (skrzyżowanie z Fieldorfa) w kierunku Otwocka. Zajmowałem pool position na środkowym pasie i wystartowałem po zmianie świateł dość sprawnie. Na tyle sprawnie, aby nieumyślnie przyblokować czarną Fabię, która chciała z prawego (prowadzącego na Trasę Siekierkowską), zjechać na pas zajmowany przeze mnie. I to chyba strasznie rozjuszyło kierownika Skody. :twisted:

Na następnych światłach Skoda mimo startu na czerwonym świetle została po chwili daleko z tyłu. Jednak kierownik Skody nie rezygnował.

Do kolejnych świateł dojechałem pierwszy i musiałem się zatrzymać. Fabia czaiła się z tyłu, powolutku dojeżdżając do świateł, aby wykorzystać swój największy atut – ELASTYCZNOŚĆ. :razz:

Niestety plan się nie powiódł, Skoda znowu została w tyle. :twisted::twisted::twisted:

Myślałem, że to już koniec i z bananem na twarzy stoję sobie na kolejnych światłach. Oczywiście po chwili na pasie obok pojawia się czarna Fabia. Spojrzałem się na kierownika, a tam napięcie na twarzy, dłonie zaciśnięte na kierownicy i wzrok skupiony na sygnalizatorze. :shock:

Zmiana świateł i Fabia piszcząc oponami, z ryczącym silnikiem próbuje kolejny raz udowodnić, że nowa Fabia z silnikiem 1.4 TDI to jednak szybki samochód.

I było 4:0 dla Swifta. :lol:

Proszę o pokutę, ale nie grzechów nie żałuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...