Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, wczoraj widzialem Volvo S80 z rejestracja W2 CRAZY :mrgreen: Chcialem zrobic fotke, ale kierownik widzac moje poczynania i usmiech na twarzy zaczal robic wszystko, zeby sie nie dac sfotografowac. Po tym jak malo nie staranowal innego wozu ja odpuscilem. Ale i tak pozoztala mysl, ze trzeba byc naprawde crazy, zeby do takiego wozu wrzucac takie tablice. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinniśmy założyć wątek tożsamy z tym na forum.evo: -

"Czego nie udało się nam skillować :( "

 

Bo dzisaj skopał mnie Audi R8 :roll:

(faktem jest,że obecność Mamy przewożonej na fotelu obok mocno pomógł kierowcy R8 :mrgreen: )

Ale przyznać muszę, że odrazu zaczął mi sie bardziej podobać (bo w salonie nie zrobił na mnie oszałamiającego wrażenia).

 

Zawsze jak objedzie mnie dużo szybszy i dużo droższy samochód z napedem na jedną oś - mówię: "Dobra zobaczymy co potrafisz jak spadnie deszcz/śnieg i będą zakręty..."

W przypadku Audi R8 powyższe stwierdzenie niestety nie działa :sad:

 

Jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny Imprezy do R8 (1 do 5) a stosunek odjeżdzania mi dzisiaj (na oko 1 do 1,8) to juz mi lepiej :roll: :mrgreen:

widzialem go przedwczoraj na czerniakowskiej, wyglada cooool :o :shock: :!: a po chwili s5. tez cymesnie.

 

Taaaaak on sobie jeździ po Czerniakowskiej i poluje na Imprezki :lol: Kilka dni temu upodlił mnie straszliwie :cry: - pisałem o tym w nie teges :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak on sobie jeździ po Czerniakowskiej i poluje na Imprezki :lol: Kilka dni temu upodlił mnie straszliwie :cry: - pisałem o tym w nie teges :mrgreen:

innymi slowy pojawil sie w miescie imprezahunter :mrgreen::mrgreen:

 

trzeba matiego na niego naslac

 

mati - masz nowe zadanie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak szybki jest evokiller matiego. Ale R8 nie tylko na prostej jest szybkie.. gr1zly jadąc pierwszy raz w życiu R8 na Poznaniu - zrobił czas poniżej 2,00.

 

matiego granatowy kibel powtarzalne wyniki na gtechu (o ile to jest miarodajne) dawal 4,6 do 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...