Skocz do zawartości

Konfesjonał. Dla tych, którzy kopią leżącego


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

A co niby ja mam wspólnego z mocherem? nie rozumiem :shock:

 

Wikipedia:

"Moherowe berety" – pejoratywne, obraźliwe i prześmiewcze wyrażenie na określenie osób, które identyfikują się z poglądami głoszonymi przez konserwatywny nurt polskiego katolicyzmu, którego reprezentantem są media związane z o. Tadeuszem Rydzykiem.

:mrgreen:

Przypominam o prawidłowej pisowni...

:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marko - to niestety nasza polska wada. Brak tolerancji wobec innych osob. jest to cos zupelnie innego niz tolerancja wobez pogladow]

Ja mam w pracy kilka osob ktore glosowaly za PiS. Osobiscie PiS nie znosze i nie toleruje.

Ale koledzy w pracy to koledzy [nawet jak maja inne poglady] i nigdy ale to nigdy nie uznawalem ich za "moherow". Maja prawo do innych pogladow. ja tych pogladow nie musze szanowac czy uznawac ale powinienem szanowac swoich kolegow [nawet jak sa to "koledzy z forum", ktorych nigdy na oczy nie widzialem].

To jest forum samochodowe - scislej subaru a nie polityczne.

takie przesrywanie przez poniektorych to poziom niektorych politykow.

Olej to cieplym moczem. Skiluj ich.

Wrocmy do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło było pana w Lexsusie IS 250 - Nowka sztuka sądząc po świerzej rejestracji gdzieś z okolicy, wysłać podczas wyprzedzania po tym jak on wyprzedził ze starym STAREM do jednego worka :P

Myślę że jak drugi raz zobaczy w lusterku Niebieskie z kurnikiem na masce to nie będzie za wszelką cenę już robił miejsc po manewrze wyprzedania za sobą, tylko podda się, nauczony doświadczeniem i puści przed siebie :P

 

Zaliczony dzisiaj tylko czarny :P

lex_70_lcars_feat_int1_nis_tcm245-267797.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- to tolerancja wobez pogladow]

Ja mam w pracy kilka osob ktore glosowaly za PiS. .

 

Ja jezdem wysoce tolerancyjna ale tolerancja na PIS to jes przerost tolerancji. Ja osobiście z przerostów tolerancji toleruje tyko tolerancje na przerost prostaty.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miło było pana w Lexsusie IS 250

 

ja kiedyś z uśmiechem nr 28 obdarzyłem kierowniczkę wyprzedzanego takiego czarnego Lexa, ale ta zamiast przy 200km/h odwzajemnić usmiech strzeliła focha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja miałem cichą nadzieję, że "kopiąc leżącego" uwalniam się od polityki.... :mad:

 

Hmmm... kopanie polityków jest chyba polityczne, więc jednak do tego wątku.

 

ja kiedyś z uśmiechem nr 28 obdarzyłem kierowniczkę wyprzedzanego takiego czarnego Lexa, ale ta zamiast przy 200km/h odwzajemnić usmiech strzeliła focha :mrgreen:

 

Bo kobiety lubią długo, a nie szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądziłem, że niepolitycznie jest pisać o polityce Ale ja jestem "początkujący", więc może się nie znam :roll:

 

Na pewno sie nie znasz. Pisz co chcesz, najwyżej Ci urośnie długie czerwone i to nie bedzie to co byś chciał żeby Ci urosło.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis po spocie , kiedy wracalem do centrum przez piaseczno :roll: spotkalem przed soba dynamiczne a4 2.0tfsi, ktore paralizowalo swoimi wyczynami pulawska :evil: no takie esy floresy przeplatane zajezdzaniem drogi, ze ja cie prosze usiadz.

zatem nieoczekiwanie znalezlismy sie razem na swiatlach, zapalilo sie zielone i ogien. chyba cala ulica nasmiewala sie z typa po jego chwilowym terrorze, bo dal sie po kopanku wyprzedzic juz wszystkim i skrecil nagle w slepa uliczke :mrgreen:15o.gif

oraz szczescie po nawrotce foreksza nie opuscilo, bo jeszcze bardziej dynamiczne a3 2.0tdi rajd do centrum sobie urzadzilo. scenario identyczne z ta roznica, ze typ nie odpuszczal, zatem multi-orgasmic wykop byl to.

dwie audice w 3min., normalnie double penetration 29o.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinniśmy założyć wątek tożsamy z tym na forum.evo: -

"Czego nie udało się nam skillować :("

 

Bo dzisaj skopał mnie Audi R8 :roll:

(faktem jest,że obecność Mamy przewożonej na fotelu obok mocno pomógł kierowcy R8 :mrgreen: )

Ale przyznać muszę, że odrazu zaczął mi sie bardziej podobać (bo w salonie nie zrobił na mnie oszałamiającego wrażenia).

 

Zawsze jak objedzie mnie dużo szybszy i dużo droższy samochód z napedem na jedną oś - mówię: "Dobra zobaczymy co potrafisz jak spadnie deszcz/śnieg i będą zakręty..."

W przypadku Audi R8 powyższe stwierdzenie niestety nie działa :sad:

 

Jednak biorąc pod uwagę stosunek ceny Imprezy do R8 (1 do 5) a stosunek odjeżdzania mi dzisiaj (na oko 1 do 1,8) to juz mi lepiej :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...