Skocz do zawartości

Obklejenie reklamą Subaru - skuteczność?


Adam_W

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie doświadczenia z obklejenia samochodu reklamą?

 

Generalnie sprzedaje STI... ale też chodzi mi po głowie zostawienie go do jazdy codziennej i obklejenie go prostą reklamą. Cały na Biały mat + estetyczne nie mat logo firmy na boku i tyle.

 

Zajmuje się głównie IT dla motoryzacji i kusi mnie ten pomysł mimo wielu obaw.... Samochód cywilny, nie rajdówka. Jeździ sobie po Warszawie i czasem na torach zawita.

 

Podejście mam do tego bardziej wizerunkowe niż sprzedażowe ale generalnie chciałbym poznać Wasze doświadczenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_W, ciężko zmierzyć skuteczność takiej reklamy imho :? Bo skąd wiesz, że ktoś trafił na Twoją stronę www dzięki naklejce na samochodzie? Z Google czy reklam na Facebooku to wszystko możesz sprawdzić, tutaj już nie. Dlatego wszystko musisz sam przeliczyć i ocenić -moim zdaniem reklama "przy okazji" na samochodzie to dobra rzecz, ale utrzymywanie STI tylko dla reklamy na nim już może się nie opłacać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama na samochodzie z mojego doświadczenia jest dosyć skuteczna. Ale nie może to być adres strony www, czy nazwa nieznanej firmy.

Musi być to konkretna usługa, czy towar, np.: "Regeneracja turbosprężarek".

 

Teraz odpowiedz sobie na pytanie: Co chcesz reklamować i jak sprawić, aby nie oszpecić Subaraka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leniwiec tak tak wiem że to bardzo ciężko zmierzyć. Sam zarządzam kilkoma kampaniami dla klientów fb, Adwords etc. ale tak pytam o ogólne doświadczenia z obklejeniem dość niestandardowego samochodu reklamą :)

 

w wypadku samochodu to bardziej takie gdybanie ale jak można trochę pogdybać to czemu nie :)

 

 

np. czy komukolwiek się zdarzyło że trafił do niego klient stricte dzięki takiej reklamie i to mu powiedział? Chodzi mi głównie o usługi (tzw. professional services) czyli IT, Consulting, doradztwo etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ sobie po Warszawie

 

Pierwsze pytanie dla mnie jest nastepujące: jak jeździsz...jeżeli nie dajesz innym użytkownikom drogi powodów do nienawiści, to może być to dobry pomysł.

 

U mnie gośc w STI wywołuje w miare poztywne uczucia, bardziej pozytywne wywołuje ładna pani w STI. Dla innych, Subaru może być szczytem dresiarstwa i leczenia kompleksów, wiec właściciel, który ma STI, jest nieodpowiedzialnym karierowiczem i do tego nie ma smaku...więc nie warto interesować się ta firmą. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś Ojciec jechał za jakimś dostawczym co miał reklamę na budzie i musiał go wyprzedzić by odczytać nr telefonu który widniał nad przednią szybą , ale co się namęczył i na bluzgał to nie będę tu opisywać bo cenzura , ale przestroga dla innych jak macie zamiar dawać reklamy to dawajcie nr tel z każdej strony a z przodu to tak by można było w lusterku wstecznym odczytać bez problemu tak jak ma karetka napis ambulans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu "ile on musi na mnie zarabiać, skoro jeździ takim autem :twisted: "

 

 

takie nasze typowe narodowe podejście:) zamiast pomyśleć - "musi być rzeczywiście dobry, skoro dorobił się takiej fury"

 

+1

 

też się zastanawiam nad oklejeniem STI... nawa firmy plus adres strony sugerujący usługi... jeszcze nie wiem co z tego wyniknie.

 

a po Warszawie jeździ nowy Forester cały obklejony w taki kolor nazwy firmy nie zapamiętałem na szczęście :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...