Skocz do zawartości

KARTA KLUBU SUBARU


grkr

Rekomendowane odpowiedzi

KARTA KLUBU SUBARU gwarantuje następujące przywileje oraz zniżki na produkty i usługi w firmach partnerskich --- niestety w Wierchomli byli bardzo zdziwieni że w/w karta upoważnia do 20% rabatu na karnet, a w Nosalowym Dworze otrzymałem odpowiedź że nic nie wiedzą na ten temat. :(

Czy ktoś miał odmienne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wydaje mi się, że ten wątek powoli zaczyna się kwalifikować do działu "Pytania do Dyrekcji" :twisted:.

 

Nota bene sam otrzymałem kartę w ubiegły piątek i się zastanawiałem, jaka jest jej realna wartość - teraz mam chyba odpowiedź :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nota bene sam otrzymałem kartę w ubiegły piątek i się zastanawiałem, jaka jest jej realna wartość - teraz mam chyba odpowiedź :twisted:.

 

napewno po przeglądzie sie przyda a dokładniej przy kasie :wink:

sprawdzone - działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie sprawić kartę, ale jeżdzę sierrą więc zniżki w serwisie są mi nie potrzebne, a skoro ta karta nie działa niegdzie indziej (tzn. partnerzy nie wiedzą, że są w takiej akcji) to niby na co mi ona...:?: :| Ten wątek chyba faktycznie powinien zostać przeniesiony do działu Pytania do Dyrekcji... Tylko czy aby na pewno do Dyrekcji...:?: Padre nie ma czasu i na odpowiedz możemy poczekać... może lepiej poinformować o tym wątku kogoś z klubu subaru...:?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę jeszcze zauważyć, że nie wszystkie salony/aso mają podpisaną umowę na kartę. Nie wiem kogo to jest wina.

 

To nie musi być wina, a raczej kwestia decyzji biznesowej - pewnie ASO ponoszą część "kosztów" zniżki klubowej (a może nawet całość) i nie każde ASO chciało na to pójść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, jeśli nawet masz rację... karta miała obowiązywać we wszystkich autoryzowanych... przeciętnego klienta nie obchodzą powody a skutki...

 

Pomijając fakt, że pierwsza edycja kart spóźniła się o dobry miesiąc albo i dwa od podawanego terminu, to jeszcze nie było żadnych spotkań dla członków klubu (tylko dla nich), a miały być takowe... Takie trochę naciąganie ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to, że miała obowiązywać we wszystkich ASO najwyraźniej musiałem przegapić. Gdzie było o tym napisane?

 

Naciąganiem bym tego nie nazwał nawet jeśli jedyny zysk z tej karty, to rabat w ASO - aby zaoszczędzić 120 PLN wydane na kartę członkowską, muszę mieć stamtąd rachunek na 1200 PLN, czyli, w przeliczeniu na "nice do subaru" (które jak wiemy kosztują 100 PLN od "sztuki"), wychodzi zaledwie 12 niców :mrgreen:.

 

 

 

 

PS. Nota bene widać, że system działa, jeśli myślę w taki sposób - nie mając karty być może pojechałbym gdzieś indziej (możliwość CZYSTO TEORETYCZNA :twisted:), nie do ASO, a tak to mam dodatkową zachętę w postaci rabatu, by serwisować BB w ASO. I jeszcze zapłaciłem za tę zachętę 120 PLN :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA STRONIE KLUBU SĄ PODANE SERWISY PARTNERSKIE KTÓRE POWINNY HONOROWAĆ KARTĘ.

TA KARTA MA DAWAĆ PROFITY KLUBOWICZOM W INNYCH FIRMACH KTÓRE ZAWARŁY JAKĄŚ UMOWĘ Z SIP NO I MOIM ZDANIEM W CAŁEJ SIECI SUBARU POLSKA.

TAK JAK WSPOMNIAŁEM 2 KROTNIE CHCIAŁEM SKORZYSTAĆ Z PRZYWILEJU BYCIA KLUBOWICZEM NIESTETY NIE UDAŁO SIĘ.

DOSTAŁEM MAILA Z KLUBU ŻE ZA KILKA DNI KOŃCZY SIĘ WAŻNOŚĆ TEJ KARTY I PROSZĄ O WPŁATĘ 120ZŁ :D:D:D:D ZASTANAWIAM SIĘ JAKI JEST SENS :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem dzisiaj maila odnośnie członkowstwa. Napisano iż okres członkowstwa upływa w dniu dzisiejszym i jeśli w ciągu 14 dni nie dokonam wpłaty, członkowstwo uznaje się za nieważne.

 

Wszystko fajnie, tylko że na mojej karcie widnieje data ważności do 31 III 2006 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem takiego maila jak marcinJ chociaż karta jest jeszcze ważna... Jeszcze zamiast "ś" są kwadraciki "ć" już na przykład jest i jakieś nie polskie "s" z ptaszkiem trochę niewygodnie się to czyta... :roll:

 

Przypominam, że karta miała być ważna o miesiąc dłużej, bo o miesiąc później się ją na początku dostawało (ponoć były jakieś problemy z wytworzeniem kart).

 

Przemeq, nie było wprost napisane, że we wszystkich ASO, było napisane, że "w autoryzowanych serwisach". Nie było napisane, że w niektórych, czyli jeśli jakiś serwis jest autoryzowany i nie działa tam zniżka to jest coś nie tak...

 

Co do naciągania... matce karta się zwróciła, ale skoro było coś napisane o jakichś zlotach/spotkaniach, a nic nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witamy w klubie. Ja czekam od połowy lutego. Ciekawe czy doliczą mi to do ważności karty.

Po mojej interwencji " Co do Karty Klubowej. W tym tygodniu powinniśmy otrzymać pierwszą partię nowych Kart w związku z czym jak tylko je otrzymamy to niezwłocznie uruchomimy ich wysyłkę. "

 

Fajnie co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...