Skocz do zawartości

Tor Poznań Track Day 16.06


grizus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

kurcze, ale pytanie ... łatwiej zadać jak lepiej przygotować pojazd :) potrafię ustawić ,ale z tego żyje i samych szczegółów nie sprzedaje online bo one robią zazwyczaj czas.

 

Nisko , sztywnie, zawias + stabilizatory z kątami zależnymi od opon i mocy

 

Ogólnie u Ciebie jak masz możliwość ustawienia tyłu i przodu poprawnie

 

do -2,5 -3 stp pochylenie przód -1.5 -2,5 tył ... zależy od opony i zawieszenia,

zbieźność to kwestia osobista kto jaki styl jazdy lubi i co jest szybsze dla niego , polecam przód na zero , tył zero lub delikatnie rozbieżny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wyścigowe twarde slicki Hankook F200

 

ja jade z 3 kompletami takich dokładnie (modle się o dobrą pogodę +20 bez deszczu) hmm jeżdziłem tam tylko evo X na miękkiej gumie jak było ciepło schodziły jak złe także nie bardzo wiem jak w lekkim subaraku bedzie schodziła taka twarda opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebo, masakryczne. :mrgreen:

Zależy na co sie nastawiasz,czy na bicie rekordów czy na trening poprawnego toru jazdy.

Poproś kogoś kumatego na miejscu na prawy albo wproś się do kogoś na prawy i podpatruj,pytaj i trenuj. :wink:

Dbaj o autko i chłodzenie opon,hamulców i silnika. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor Poznań jest szybkim torem i opony się mocno grzeją. Na drogowej oponie przy wysokich temp. nie wyobrażam sobie kilku kółek :D

Ale faktycznie warto często dawać "odpoczywać " gumie.

1 okrążenie to ponad 4km :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebo, zapytaj o te slicki Organizatora mailowo czy telefonicznie,bo z tymi ograniczeniami to różnie bywa.

 

przestań 8) nie pytaj bo jak się zapytasz to może będą sprawdzali , po prostu weź slicki :D ja jade bez klatki ze slickami i w sumie szczerze pierwszy raz słyszę że nie mozna na slickach jeździć bez klatki chyba ten wpis na stronie jest po prostu po to żeby był :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

semislick typu R888, 595rs-r ?

Jak nie zadbasz o schłodzenie tych oponek to je zjedziesz w 1/2 dnia,albo szybciej. :twisted:

 

Nie przesadzajmy.

Jeździłem po tym torze na re070 i r888.Te drugie wyraźnie lepsze, ale to nic nadzwyczajnego.Był gość jakąś hondą gdzie na R888 robił lepsze czasy i lepiej mu się jeździło niż na używanych slickach.Reguły nie ma.

Jak nie masz profi na tor przygotowanego auta to dobry semislick z powodzeniem Ci wystarczy.I tak pierwsze co się poddaje to hebel i temp. oleju.

Ucz się płynnej i "spokojnej jazdy", przy jak najlepszym torze jazdy,a zużycie opon znacząco spadnie.

Najszybciej schodzi przednia lewa opona (w moim przypadku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapis niestety wprowadzono niedawno (w sensie tydzien temu), po tym jak ktos na niedogrzanym slicku wjechal w bande - wiec jest jakas tam szansa ze bedzie problem. uczulam tylko bo sam sie wybieralem na slickach, ale dalem sobie spokoj (klatki oczywiscie nie mam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...