Skocz do zawartości

Dojazdówka a śruby od seryjnej felgi


mrowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnia naszła mnie taka myśl: co będzie jak złapię gumę? No mam dojazdówkę, ale czy ori śrubami od felg alu przykręcę dojazówkę i da się na tym jechać? Pamiętam, że zazwyczaj do felg alu i stalowych są inne śruby, ale w subaraku nie znalazłem nigdzie innych śrub schowanych...

 

Ktoś miał nieprzyjemność przerabiać temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazdowka jest tylko na przejechanie krotkiego odcinka z mala predkoscia wiec seryjne śruby powinny trzymac ja i bez problemu kontynuowac podroz. Mnie ardziej ciekawi to gdzie lepiej zalozyc dojazdowke z przodu czy z tylu? Gdzies czytalem podobna dyskusje i rozbieżne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze śrubami nie koniecznie musi być jak piszesz stąd moje pytanie do tego kto to przerabiał. Śruby do alu często są dłuższe niż do stali co ostatnio trenowałem pomagając jednej pani, która właśnie nie miała zestawu śrub do dojadówki a tych do alu nie dało się po prostu gębiej wkręcić przez do był luz około 1 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z oryginalnych subarowych felg alu nakrętki pasują do dojazu ;)

tylko właśnie do kolegów wyżej, nazywajmy rzeczy po imieniu - nakrętki :) jeśli chodzi o to gdzie założyć koło to ze względu na prowadzenie samochodu lepiej na tył ale co lepsze dla napędu to nie wiem, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazdowka jest tylko na przejechanie krotkiego odcinka z mala predkoscia wiec seryjne śruby powinny trzymac ja i bez problemu kontynuowac podroz. Mnie ardziej ciekawi to gdzie lepiej zalozyc dojazdowke z przodu czy z tylu? Gdzies czytalem podobna dyskusje i rozbieżne opinie.

 

opinie raczej jednoznaczne ;) - jak dojazdowka ma inna srednice (a ma) to dla napedu zdrowiej na pewno na otwarty dyfer czyli przod w nie-stiajach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...