Skocz do zawartości

"I CYNAMONOWY SLAJD"


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Pełen Szacunek dla organizatora - AK:

- pomysł - świetny,

- organizacja - wyśmienita,

- zaproszeni goście - Osobistości,

wszystko w duchu "braci Subarowej" - bezpłatnego (a jak cennego !!!) dodatku do bakcyla marki z pod znaku Plejad.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników imprezki i dziekuję (w imieniu całej mojej Rodzinki) za wspólną zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Najmłodszy członek mojej ekipy najpierw zamknął się sam w samochodzie z kluczykami wystawiając na próbę nasze talenty negocjacyjne, a potem wchodził na plecy obcym facetom ;-)

Nasze dzieciaki (mój syn 6 lat) znalazły conajmniej dwa wspólne obszary zainteresowania - Delicje i Wiślak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... wrzucić zdjęcia...

Gal, z góry przepraszam za nędzną jakość moich prób fotograficznych.

Oprócz fotografii i jazdy Samochodem (znaczy Subaru) jestem laikiem w wielu innych dziedzinach.

 

Szacunek dla Ciebie - Osobistości Forumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... wrzucić zdjęcia...

Gal, z góry przepraszam za nędzną jakość moich prób fotograficznych.

Oprócz fotografii i jazdy Samochodem (znaczy Subaru) jestem laikiem w wielu innych dziedzinach.

Jakość zdjęć wykonanych przez nas, zależy w 99% od jakości aparatu którym się posługujemy.

Jakość zdjęć wykonanych przez Ciebie, będzie w 99% taka sama jak wykonanych przeze mnie - bo zależy głównie od możliwości aparatu. Ten 1% to różnica w obeznaniu z aparatem.

Żaden z nas nie jest zawodowcem w tej dziedzinie.

 

 

Pozdrowienia dla Ciebie i Rodziny.

 

 

Gal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka: ja jestem zadowolony ze swojego występu. Piąte miejsce w klasie turbo to żaden wstyd, a nawet radość, biorąc pod uwagę, że czterołapa ujeżdżam de facto od miesiąca i że była to pierwsza w życiu jazda na czas.

 

Siela - jesteś na prawym prawdziwym bossem. Twój spokój jest porażający.

 

Gratuluję zywcięzcom i mówię: czekajcie, za rok dostaniecie baty... :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czyli zajelismy 5 miejsce ekzekfo :shock: :lol::mrgreen:

 

yyy... no niech i tak będzie :mrgreen:

 

PS. Pozwoliłem sobie posortować plik z wynikami i zrobić taką "niby-generalkę" - jest w załączniku.

 

Dzięki Przemeq ;-) Od razu się dowartościowałem, gdy zobaczyłem ile zaturbionych imprez jest za mną :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki, prosimy!!! I jakiś filmik może???

 

Ja jezdzilem z kamerka zamontowana za przednimi siedzeniami wiec jak ktos chce to moge wrzucic jakies filmiki.

Uprzedzam jednak ze to byl moj pierwszy start w zyciu na torze i samochod tez malo wyscigowy (czerwone SI 1.8 ) wiec nie nalezy spodziewac sie niesamowiitych doznan rajdowych ;)

 

BTW. Jestem pod wrazeniem tego co potrafia Forestery. W klasie turbo w pierwszej czworce sa 2 !

Jestem tez pod wrazeniem tego co zrobili organizatorzy :) O golnie pelen respect dla wszystkich. Bardzo fajna imprezka.

 

Dzieki i pozdrawiam

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdzilem z kamerka zamontowana za przednimi siedzeniami wiec jak ktos chce to moge wrzucic jakies filmiki.

Uprzedzam jednak ze to byl moj pierwszy start w zyciu na torze i samochod tez malo wyscigowy (czerwone SI 1.8 ) wiec nie nalezy spodziewac sie niesamowiitych doznan rajdowych ;)

 

Skrominś ;-) Startowaliśmy za Tobą i mamy nieco inne spojrzenie na sprawę :-) Wrzuć film koniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do Forumowiczów: czy moglibyście wpisywać w tym wątku numery startowe Waszych samochodów? Wiele osób kojarzę z twarzy + nicka + samochodu ( 8) ), ale nie wszystkich. Podejrzewam, że tak jest w przypadku wielu z nas...

 

Zacznę nieskromnie od siebie :wink: : mój numer to 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...