Skocz do zawartości

"I CYNAMONOWY SLAJD"


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgodnie z obietnicami podaje LINK do filmu z (najszybszego) trzeciego mojego przejazdu po torze.

Jak znajde chwile czasu to zmontuje jeszcze cos z proby na gieldzie oraz pare ujec z pojezdzawki kreconych z trybuny.

 

Filmik jest w formacie DivX, zajmuje 27 634 K i trwa 03:18

Zycze dobrych transferow :)

 

pzdr

./martinezz

Nr. startowy 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przy okazji zapytam wolnych ssaków - zwłaszcza tych z lepszych miejsc... Pomykaliście w słomczynie na reduktorach?

 

To nie do mnie pytanie, ale odpowiadam ze ja tak :P

Pierwszy przejazd mialem bez reduktora i zdecydowanie brakowalo mi mocy przy niskich obrotach na drugim biegu

 

pzdr

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film ładny. Czekamy na następne.

Reduktora Wojtek nie używał, bo chyba nie potrzebował.

Kiedy II Cynamonowy Slajd?

 

A może cynamon zostawić na zimę, a na wiosnę odpalić "Eko slajd", latem ... trudno będzie, ale za to jesienią coś, co AK "Rzemieślnik" już zna: "Pogoń za lisem". :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicami podaje LINK do filmu z (najszybszego) trzeciego mojego przejazdu po torze.

 

A jakie profesjonalne dyktowanie trasy :mrgreen: Nie zadne "fajf majnus dont kat" tylko po prostu..."tu w prawo, potem w lewo" pozniej jakies "no jedz jedz...no skrecaj !" :wink:

 

Ogolnie filmik bardzo fajny. Mysle, ze nie jedna zaloga z RSMP, mogla by wziasc z was przyklad jak dobrze ustawic kamere do on-board'u. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martinezz ten link jest do bani z tym filmem.na macu nic na pc nic :evil:

mozesz poprawic ze by dzialal :?: :?

 

Skopresowalem go do divXa specjalnie bo inne formaty strasznie duzo zajmowaly (QuickTime okolo 70 Mb). Jak nic nie widzisz to pewnie pomoze doinstalowanie Codeka

 

pzdr

./martinezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość zdjęć wykonanych przez nas, zależy w 99% od jakości aparatu którym się posługujemy.

Jakość zdjęć wykonanych przez Ciebie, będzie w 99% taka sama jak wykonanych przeze mnie - bo zależy głównie od możliwości aparatu. Ten 1% to różnica w obeznaniu z aparatem.

Żaden z nas nie jest zawodowcem w tej dziedzinie.

 

Będzie OT ale nie mogłem się powstrzymać

 

To co napisałeś to (niestety) nie jest prawdą. Poczytaj jakiekolwiek fora/grupy dyskusyjne dotyczące fotografii - wszędzie osoby choć trochę rozeznane w temacie twierdzą (i ja się z tym w 100% zgadzam), że to nie aparat a fotograf robi zdjęcia. I ich jakość w głównej mierze zależy od tego kto operuje aparatem a nie od samej puszki.

 

Widziałem zdjęcia z idiotenkamery Sony (chyba 3.2Mpix) - w każdym razie sprzęt taki raczej z niskiej półki i to nawet nie najnowszy. Powiększone do A4 !! Zdjęcia takie, że nawet osoby zawodowo zajmujące się fotografią były pod bardzo dużym wrażeniem a fotki robił zaawansowany amator.

 

Proporcje dałbym raczej 80% fotograf 20% sprzęt.

Nie mówię, że sprzęt nie ułatwia - ale aparat sam z siebie rewelacyjnych zdjęć nie zrobi. Trzeba mieć pojęcie o tym jak dany sprzęt zachowuje się w określonych warunkach, jak poprawnie kadrować no i trzeba mieć oko do wybierania ciekawych ujęć/tematów.

 

Popatrz na zdjęcia Dominika Kalamusa (żeby było w temacie samochodowym :) ). Niemalże rękę daję sobie uciąć, że 95% osób mających identyczny sprzęt nie zrobi takich zdjęć i nie będzie to problem obsługi aparatu tylko tego "czegoś".

Tak jak niektórzy nie będą nigdy śpiewakami czy kierowcami tak niektórzy nie mają talentu do robienia fotografii i nawet najdroższy sprzęt tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze :!:

 

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszył się I Cynamonowy Slajd oraz po pozytywnych recenzjach startujących zamieszczonych na tym forum, uprzejmie informuję, że planownay jest:

 

II Cynamonowy Slajd :!: :!:

 

Termin to przełom maja i czerwca.

 

II Cynamonowy Slajd będzie o wiele trudniejszy :twisted: .

 

Około 60km trasa zawierała będzie elementy Rajdu Monte Carlo :shock: , Paryż-Dakar :shock: oraz jazdy na orientację :mrgreen: .

Wiadomo tylko że meta będzie w Słomczynie.

Ta konkursowa jazda sportowa mająca za zadanie poprawienie techniki oraz bezpieczeństwa użytkowników i fanów Subaru znalazła uznanie u Dyrektora SIP P. Witolda Rogalskiego.

 

Bliższe szczegóły zostaną podane na początku maja 2006.

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Forumowicze :!:

 

W związku z dużym zainteresowaniem jakim cieszył się I Cynamonowy Slajd oraz po pozytywnych recenzjach startujących zamieszczonych na tym forum, uprzejmie informuję, że planownay jest:

 

II Cynamonowy Slajd :!: :!:

 

Termin to przełom maja i czerwca.

 

II Cynamonowy Slajd będzie o wiele trudniejszy :twisted: .

 

Około 60km trasa zawierała będzie elementy Rajdu Monte Carlo :shock: , Paryż-Dakar :shock: oraz jazdy na orientację :mrgreen: .

Wiadomo tylko że meta będzie w Słomczynie.

Ta konkursowa jazda sportowa mająca za zadanie poprawienie techniki oraz bezpieczeństwa użytkowników i fanów Subaru znalazła uznanie u Dyrektora SIP P. Witolda Rogalskiego.

 

Bliższe szczegóły zostaną podane na początku maja 2006.

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

a nie koliduje to ze zlotem plejad? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Plejad nie będziemy kolidować (konkurować :D )

 

W klasie "gość" wyścig jest planowany. W razie ponownej niedyspozycji Pawła P. zorganizujemy zastępstwo :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Andrzej Koper

jakiej niedyspozycji :?: :shock:

z tego co widzialem Pawel P byl w wysmienitej formie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...