Skocz do zawartości

Czuły punkt subaru.


Jankowski

Rekomendowane odpowiedzi

Jankowski, warto poszukać, szczególnie, że co rusz ktoś się pyta.

Przy kupnie używanego auta najważniejsza jest udokumentowana historia - najlepiej możliwa do sprawdzenia. Nie wiem czy jest jakiś jeden wspólny czuły punkt dla wszystkich modeli. Może napisz czego szukasz, to będzie prościej coś wskazać... albo szukaj - do rana sporo czasu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupujesz subaru na co zwracasz szczególną uwagę.

Musisz sobie rozpisać swoje kryteria.

Moje były takie:

 

- miał mieć co najmniej 250KM

- bez rdzy na tylnych błotnikach

- niezeżarty od spodu

- bez wielkiego spojlera

- absolutnie nie mógł być w niebieskim metaliku

 

Reszta zależy od farta i od tego jak sobie samochód sprawdzisz podczas oględzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie "hop" na serio pyta a wy chceta mu od razu wiatraka pod nos,i niech zgadne,ma być z trzema rózowymi literami :P

 

U mnie na jeżdzie testowej Igi sprawdził na dzien dobry hill holdera (na pytanie goscia w komisie czy HH sprawny,zrobił jedne wielkie :shock: :shock: ,facet nie wiedział co to za ustrojstwo),ale generalnie papiery bo to podstawa,a poza tym to jazda,szczególnie po dziurkach,nierównościach ,aby zobaczyc co z tym słynnym hasłem:"nic nie stuka ,nic nie puka",wiadomo sprawdzenie budy-w sumie norma odnosnie tego co sie sprawdza w kazdym aucie:)

 

A subaru?? Napędy,skrzynia-nie każdy potrafi latać czterołapem więc najlepiej jakbyś...połapał kogoś kto już ma subaru (może forumowicz z okolicy gdzie upatrzysz auto :?: ) i wie jak auto sie zachowuje,co jest norma ,a co niepokojąco daje do myślenia...ja miałem szczęście bo jadąc po moja imprezę ,jechałem z przyjacielem Igim,co akurat ujezdzał identyczna imprezę i wiedział jak jeździ,jak hamuje,jak resoruje ten egzemplarz :)

 

Dobrze jakbyś pojechał z tym obeznanym subarowiczem ,ale NIE mówił,że znacie sie na marce,mozecie trafic na kata,a on nie będzie widział nic niedobrego w swym niewłasciwym użytkowaniu auta :evil:

Wiesz np.będą rózne opony na osiach,albo nawet o różnym rozmiarze,a gość będzie lał bajki,że to AWD i nie robi różnicy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Brakuje odpowiedzi, że słaby punkt to ma kobieta :D Ale dzięki panowie. Chciałem się wysadzić z dotychczasowego samochodu i kupić subaru. Miałem na uwadze auto pokazane na tym ogłoszeniu. Do dziś go nie kupili. Założyłem wątek, poczytałem i stwierdziłem, że czułe punkty powstają wprost proporcjonalnie do wieku.25 tys to minimalna kwota na zakup czegoś sensownego http://otomoto.pl/subaru-impreza-wersja-rs-C23854833.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...