Jump to content

Czuły punkt subaru.

Jankowski
 Share

Recommended Posts

Jankowski, warto poszukać, szczególnie, że co rusz ktoś się pyta.

Przy kupnie używanego auta najważniejsza jest udokumentowana historia - najlepiej możliwa do sprawdzenia. Nie wiem czy jest jakiś jeden wspólny czuły punkt dla wszystkich modeli. Może napisz czego szukasz, to będzie prościej coś wskazać... albo szukaj - do rana sporo czasu :mrgreen:

Kiedy kupujesz subaru na co zwracasz szczególną uwagę.

Musisz sobie rozpisać swoje kryteria.

Moje były takie:

- miał mieć co najmniej 250KM

- bez rdzy na tylnych błotnikach

- niezeżarty od spodu

- bez wielkiego spojlera

- absolutnie nie mógł być w niebieskim metaliku

Reszta zależy od farta i od tego jak sobie samochód sprawdzisz podczas oględzin

tu sie "hop" na serio pyta a wy chceta mu od razu wiatraka pod nos,i niech zgadne,ma być z trzema rózowymi literami :P

U mnie na jeżdzie testowej Igi sprawdził na dzien dobry hill holdera (na pytanie goscia w komisie czy HH sprawny,zrobił jedne wielkie :shock: :shock: ,facet nie wiedział co to za ustrojstwo),ale generalnie papiery bo to podstawa,a poza tym to jazda,szczególnie po dziurkach,nierównościach ,aby zobaczyc co z tym słynnym hasłem:"nic nie stuka ,nic nie puka",wiadomo sprawdzenie budy-w sumie norma odnosnie tego co sie sprawdza w kazdym aucie:)

A subaru?? Napędy,skrzynia-nie każdy potrafi latać czterołapem więc najlepiej jakbyś...połapał kogoś kto już ma subaru (może forumowicz z okolicy gdzie upatrzysz auto :?: ) i wie jak auto sie zachowuje,co jest norma ,a co niepokojąco daje do myślenia...ja miałem szczęście bo jadąc po moja imprezę ,jechałem z przyjacielem Igim,co akurat ujezdzał identyczna imprezę i wiedział jak jeździ,jak hamuje,jak resoruje ten egzemplarz :)

Dobrze jakbyś pojechał z tym obeznanym subarowiczem ,ale NIE mówił,że znacie sie na marce,mozecie trafic na kata,a on nie będzie widział nic niedobrego w swym niewłasciwym użytkowaniu auta :evil:

Wiesz np.będą rózne opony na osiach,albo nawet o różnym rozmiarze,a gość będzie lał bajki,że to AWD i nie robi różnicy :evil:

• 1 month later...

Brakuje odpowiedzi, że słaby punkt to ma kobieta :D Ale dzięki panowie. Chciałem się wysadzić z dotychczasowego samochodu i kupić subaru. Miałem na uwadze auto pokazane na tym ogłoszeniu. Do dziś go nie kupili. Założyłem wątek, poczytałem i stwierdziłem, że czułe punkty powstają wprost proporcjonalnie do wieku.25 tys to minimalna kwota na zakup czegoś sensownego http://otomoto.pl/subaru-impreza-wersja-rs-C23854833.html