Skocz do zawartości

SJS, ceny?


subar14

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka pytan odnosnie SJS :D ile kosztuje takie szkolenie, ile dni trwa, co jest wliczone w cene a co nie i czy mozna sie szkolic swoim autem czy np. jesli nie posiadam Subaru to SJS wypozycza jakies Subaru? pozdrowionka 4all :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Oskar :wink: Przede wszystkim polecam stronkę http://www.sjs.pl/ , tam jest duzo informacji o SJS :wink: Można się szkolić każdym samochodem, nie musi to być Subaru. Szkolenie trwa od rana do popoludnia. Z tego co wiem to jak coś to można wypożyczyć STi np. na SJS, ale nie orientuję się ile to kosztuje.

 

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJS niestety nie wypożycza aut, pamiętam, że ktoś dzwonił i się pytał - na co mu odpowiedziano, że ma być swoim autem.

 

Auto jest dowolne, wcale nie musi być Subaru.

 

Co do cen, to chyba między 300 a 400 PLN za cały dzień szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, SJS przy kupnie WRX/STI jest z formalnego punktu widzenia czasową promocją tj. nie masz 100% gwarancji, że ona też dziś obowiązuje.

 

Jak rozumiem, gdy SIP dogada z SJS jakiś termin dla nowych nabywcóc, to wyślą stosowne zaproszenia.

 

Dlatego sam czekam cierpliwie na takowe :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wiem, SJS przy kupnie WRX/STI jest z formalnego punktu widzenia czasową promocją tj. nie masz 100% gwarancji, że ona też dziś obowiązuje.

 

Jak rozumiem, gdy SIP dogada z SJS jakiś termin dla nowych nabywcóc, to wyślą stosowne zaproszenia.

 

Dlatego sam czekam cierpliwie na takowe :twisted:.

 

Ty nie miałeś cierpliwie czekać, tylko jeździć na wszystko, co się dało - z tego co pamiętam... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę bez tzw. nerw 8). Szkolę się, trenuję, dozbrajam samochód (płyta pod silnik) także proponuję zaczekać 8).

 

Co wyjdzie, to wyjdzie, ale nie zasypiam gruszek w popiele, natomiast SJS traktuję jako dodatek do programu szkoleniowego, a nie jako jego główny element :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ten wątek, poczułem sie w obowiązku, aby dokonać kilku uściśleń :wink:

 

I tak:

1. Koszt szkolenia to

I stopień - 350 zł-400 zł

II stopień - 450 zł

III stopień i szkolenie indywidualne 1 na 1 - 1200 zł

 

2. W szkoleniach bierze udział grupa max 10 os.

 

3. Podczas kursu uczestnicy jeżdżą własnymi autami. Takie podejście stosowane jest przez wszystkie duże i liczące się, zachodnioeuropejskie szkoły doskonalenia techniki jazdy. Tylko trening na samochodzie, jakim poruszamy się na codzień przyniesie oczekiwany efekt. Pamiętajmy, że każde auto zachowuje się nieco inaczej, maja inny napęd, masę, długość itd. Każde dysponuje innymi systemami elektronicznie wspomagającymi kierowcę i trzeba się nauczyć korzystać z nich, wiedzieć jak zachowa się nasze autko, gdy zrobimy jakiś błąd. Jak sobie z nim poradzić. Mamy możliwość poznania w bezpiecznych warunkach, gdzie jest ta granica, której nie możemy przekraczać na drodze! Przejaskrawiając, nie ma sensu (nie osiągniemy tak dobrego efektu) uczyć się np. czteronapędowym 300-konnym, Subaru gdy na codzień poruszamy się 100-konną ośką z systemem kontroli trakcji.

 

4. Jeśli ktoś się zdecyduje jednak na szkolenie na samochodzie SJS... ok. :D Służymy Toyotami Yaris i Corolla oraz Subarką STi :twisted: koszt uzależniony od samochodu i poziomu szkolenia.

 

5. Generalnie szkolenia odbywają sie w układzie jednodniowym (godz. ok. 10-16). Wyjątek stanowią szkolenia dla nabywców, którzy kupili w jednym z salonów Subaru w Polsce fabrycznie nową lub demonstracyjną Subaru Imprezę (tylko modele turbo). Takie szkolenie jest trzydniowe (piątek-niedziela) z czego 1 pełny dzień na torze (godz. 9.00-17.30). Drugi wyjątek stanowią szkolenia organizowane przez SJS dla firm.

 

6. Szkolenia dla nabywców Subaru Impreza (WRX lub STi) zapraszani są bezpośredni przez SJS. Spotkania te odbywają sie około 3-4 razy w roku, gdy odebranych zostanie wystarczająca ilość samochodów, aby zebrać grupę. Dla przykładu powiem, że ostatnie szkolenie odbyło się w styczniu i próbowaliśmy skompletować kolejną grupę już w lutym i niestety było jedynie 4 chętnych. :cry: Warto pamiętać, że możemy się nie kontaktować tuż po sprzedaży auta, aby dać też chwilkę na zapoznanie sie z nim. Na tor zapraszamy mniejwięcej po około 2-3 miesiącach odo odebrania.

Szkolenie to jest bezpłatne, a jedynym kosztami jakie uczestnik ponosi są zakwaterowanie i... koszt paliwa :twisted:

 

7. Jeśli ktoś nabył Imprezę i sie nie kontaktowaliśmy mogą być dwie przyczyny:

a. dealer nie przekazał namiarów klienta do SIP, a przez to nie trafiły one do SJS. Warto upominać sie o to u Dealera, lub skontaktować się bezpośrednio z SJS.

b. kolejne szkolenie dla "Imprez" planowane jest za kilka miesięcy.

 

8. SJS dla "Imprez" nie jest czasową promocją SIP. :D To na stałe przyjęta strategia! Każdy kto kupił taki samochód uprawniony jest do wzięcia udziału w szkoleniu. Niestety z doświadczenia, nie każdy z tego korzysta :cry:

 

9. Mniej więcej raz na dwa, trzy tygodnie organizujemy szkolenia na które może przyjechać każdy, dowolnym samochodem - szkolenia dla klientów indywidualnych.

 

Ufffff...

...troszkę Sie opisałem ale mam nadzieję, że udało mi się wnieść troszkę informacji o SJS :D

 

Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszam na stronę www.sjs.pl, lub proszę o kontakt bezpośrednio ze mną :D

 

Pozdrawiam z Toru! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. SJS dla "Imprez" nie jest czasową promocją SIP. :D To na stałe przyjęta strategia! Każdy kto kupił taki samochód uprawniony jest do wzięcia udziału w szkoleniu.

O, to mi się podoba 8).

 

Ja chcę już :twisted:.

 

Niestety z doświadczenia, nie każdy z tego korzysta :cry:

 

To jest dla mnie niezrozumiałe... :roll:

 

Pozdrowienia na tor z zatłoczonego miasta :). Również dla AL-a 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...