Skocz do zawartości

Chip do Subaru Imprezy 1.8 103 km 1993r.


Dorsz914

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Posiadam Subaru Impreze taką jak w tytule. Nie bardzo chcę ją zmieniać ponieważ przyzwyczaiłem się do niej wiem co jej dolega, a co nie i włożyłem w nią już jakieś pieniążki ( blacharka, spoiler itp. ). Zastanawiałem się czy nie da się jej zwiększyć mocy chociaż o te 10 km jakimś chipem albo innymi sposobami. Wiem, że każdy doradzi mi kupno wersji z silnikiem 2.0, ale jak już wcześniej pisałem nie bardzo chcę zmieniać tej subarki, a delikatnie zwiększyć jej moc. Po za tym już rozglądałem się za wersjami 2.0 to albo same kombi, które nie przypadają mi do gustu pod żadnym względem albo kolor nie taki, a zielony jeszcze jako tako mi pasuje :D. Proszę więc o rade czy jest możliwość zwiększenia mocy tego modelu i w jakim stopniu wpłynie to na zużycie silnika. Jeśli nie ma takiej opcji to co sądzicie o swapie z anglika 2.0 125km z 1997r. do mojego.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą drogą nic nie wskórasz!

 

Oszukiwacz przepływomierza można zrobić za 50gr więc po co wydawać 120zł...?

 

Kup za 4000-5000zł napędy, skrzynie, silnik, sanki od GT-ka. Za 2000-3000zł ktoś ci to przerzuci i będziesz w 100% zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten sam silnik.

 

30km? :roll:

 

Jedynie wałki coś dają do odczucia za kierownica tak czytalem ,ale to i tak stosunkowo droga ... Impreza :mrgreen: no i bedzie palić jak smok... nie,wtedy to już 2 smoki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorsz914, daj sobie spokój ze zwiększaniem mocy w swoim N/A (a zwłaszcza z takimi cudami z allegro dzięki którym silnik będzie myślał, że epoka lodowcowa wróciła). Jeździj sobie bezawaryjnie bez kłopotów a kaskę odkładaj i kup w przyszłości imprezę z wiatrakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy pamiętać, że im więcej magnetyzerów zamontowanych szeregowo, tym większy przyrost mocy i mniejsze spalanie :twisted:

Pamiętam jak za magnetyzery 400zł sobie wołali, a teraz proszę 50zł.

 

Autor jakieś wnioski wyciągnął...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak to jest dokładnie z tymi magnetyzerami i czy to rzeczywiście działa. Bo z waszych postów wnioskuje że to jedyny sposób, który ewentualnie można by było sprawdzić.

 

Aha i dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem aluzji :D Po przeczytaniu na kilku stronkach wiem, że to kiepski pomysł

 

P.S

 

Po wyjeździe dziś na lotnisko by przepalić furę stwierdzam, że do polatania jeszcze się nadaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...