Skocz do zawartości

Aga vel Dr Forumowatość pokazała nogi :!:


rombu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 526
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pończochy samonośne są tu alternatywą akurat :wink:

 

za krotkie.

 

W zależności od producenta i rozmiaru, można dobrać to co się chce :mrgreen:

 

No chyba, że Twoja dziewczyna ma 1.90 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyjdzie, że faceci lepiej znają się na pończochach niż kobiety.
Bo poniekąd tak jest. Dla kobiet to po prostu element stroju, dla mężczyzn ma niezwykłe dodatkowe znaczenie erotyczne i metafizyczne. Stąd ta biegłość w temacie. Jeśli chcę, żeby Żona ubierała fajne rajstopy czy pończochy, to muszę sam je wybrać i kupić. Ona jakoś nie dostrzega różnic w wyglądzie i jakości.

 

Tja... rajstopy jakoś zawojowały świat
Bo we współczesnym świecie stawia się na wygodę, praktyczność i taniość. Inne aspekty odchodzą na plan dalszy. Zresztą przewaga rajstop jest oczywista w czasach, gdy niewiasty noszą krótkie suknie i spódnice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą przewaga rajstop jest oczywista w czasach, gdy niewiasty noszą krótkie suknie i spódnice.

 

jaka przewaga? w XXIw. przeciez tylko przeszkadzaja...

 

Dla kobiet to po prostu element stroju, dla mężczyzn ma niezwykłe dodatkowe znaczenie erotyczne i metafizyczne. Stąd ta biegłość w temacie. Jeśli chcę, żeby Żona ubierała fajne rajstopy czy pończochy, to muszę sam je wybrać i kupić. Ona jakoś nie dostrzega różnic w wyglądzie i jakości.

 

o to to.. zapraszam do BARu, stawiam kolejke, bo dobrze gada :mrgreen:

 

No chyba, że Twoja dziewczyna ma 1.90 :wink:

 

wiekszosc miala ok 1.50-1.60

teraz mam wyzsza:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę dobre pytanie o rozmiary. Chyba będę musiał dziś zmierzyć swoją żonę. :twisted:

 

-- 17 lut 2012, o 11:45 --

 

Kubeusz, nie wiem kto kogo :mrgreen:

 

Ja chyba dzisiaj pojadę na polowanie ... do sklepów z butami i pończochami :twisted::mrgreen:

 

Nie zapomnij wstąpic do fotografa po drodze. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc miala ok 1.50-1.60

teraz mam wyzsza:D

 

Wyższą niż 1.90? :P :wink:

 

 

Ja jestem dość wysoka, ale z doborem długości pończoch nie mam problemów :roll: :mrgreen:

 

-- 17 lut 2012, o 11:46 --

 

Nie zapomnij wstąpic do fotografa po drodze. :twisted:

 

Chyba z powrotem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą przewaga rajstop jest oczywista w czasach, gdy niewiasty noszą krótkie suknie i spódnice.

 

jaka przewaga? w XXIw. przeciez tylko przeszkadzaja...

 

Dla kobiet to po prostu element stroju, dla mężczyzn ma niezwykłe dodatkowe znaczenie erotyczne i metafizyczne. Stąd ta biegłość w temacie. Jeśli chcę, żeby Żona ubierała fajne rajstopy czy pończochy, to muszę sam je wybrać i kupić. Ona jakoś nie dostrzega różnic w wyglądzie i jakości.

 

o to to.. zapraszam do BARu, stawiam kolejke, bo dobrze gada :mrgreen:

 

No chyba, że Twoja dziewczyna ma 1.90 :wink:

 

wiekszosc miala ok 1.50-1.60

teraz mam wyzsza:D

 

 

ale czy lepszą :roll: :idea: :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była raz na forumie kwestia/dyskusja, że kobieta jednego z forumowiczów była zazdrosna o jego Subaru i kazała mu wybierać 'albo ja albo samochód' to większość Foruma się zgodziła, że powinno paść sakramentalne: 'kochanie, będzie mi Ciebie brakować'. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była raz na forumie kwestia/dyskusja, że kobieta jednego z forumowiczów była zazdrosna o jego Subaru i kazała mu wybierać 'albo ja albo samochód' to większość Foruma się zgodziła, że powinno paść sakramentalne: 'kochanie, będzie mi Ciebie brakować'. :mrgreen:

 

 

Pokazał jej zdjęcie :?: :?: :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był priorytet :mrgreen:

 

najpierw byla ona potem Legas:D

 

jezdzilem honda civic i widzialem po niej, ze jej to auto nie pasuje za bardzo...

jak zobaczylem jej mine po przejazdzce (w moim juz obecnym) "S401" to wiedzialem, ze to bedzie to... wiec jak tylko nadarzyla sie okazja to kupilem B4RSK i jej sie to spodobalo... gdy chcialem kupic "S401" miala lekkie watpliwosci ale przypomnialem jej ze to wlasnie przez DOKLADNIE TO AUTO, S401, ktore stoi u mnie pod domem, kupilem swoje B4:)

 

caly czas mi wmawiala, ze B4 to jest wlasnie auto dla mnie i w nim ze mna bedzie sie dobrze czula... wsjo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była raz na forumie kwestia/dyskusja, że kobieta (...)

 

 

Pokazał jej zdjęcie :?: :?: :idea::mrgreen:

 

Chiba nie. :| Gorzej gdyby to zdjęcie było za fajne. :| No, ale logicznie rzecz biorąc nie mogło byc fajne skoro stało się tak jak stało. :twisted:

 

 

Ja myślę,że on wręcz czekał,kiedy postawi go przed takim wyborem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...