Skocz do zawartości

Winter Open 2012 Nowe Guty 11-12.02.12 - Śniardwy zamarzły


Wełniacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest :!: Ja dzisiaj byłem na bieżnikowanej oponie z kolcami... jazda super, hamowanie itd ale po 80km jazdy bokiem wypadły wszystkie kolce... Dalej bawiłem się super ale już takiej precyzji nie było i hamowania ale boki 2x głębsze 8) Jutro jestem na zwykłej zimówce w Nowych Gutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z sobotniej imprezy i naprawdę gorąco wszystkim polecam. Lód jest naprawdę bardzo gruby i jest na 100000% bezpiecznie.

Zabawa mega nawet bez kolców, ponieważ lód jest w większości miejsc pokryty śniegiem i jeździ się naprawdę bardzo przyjemnie. Prędkości takie głownie na 2-3 bieg. Ale Lancery z kolcami latały gruuubo ponad 100 km/h.

Udało mi się wyjąć klasę do 1600ccm, także jest pucharek i jakieś tam nagrody. ;)

Jutro wkleję onboardy. Trasa jest taka, że śmiało można jechać bez pilota. Na pewno nikt się nie zgubi.

Każdemu kto się waha odpowiadam, że naprawdę warto!!! Pozdrawiam i idę świętować (%%%) zwycięstwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje wpisowe? Nie moge się doczytać

 

 

Z tego co doczytałem to 200 PLN na niedzielny trening.

 

 

Jutro jestem na zwykłej zimówce w Nowych Gutach.

 

 

Już właściwie namówiłem żonę na "wypad na Mazury" 8) , ale nie wypełniłem zgłoszenia, nie mam kolców, a zimówki w tej chwili tylko na Foresterze :twisted: i ciągle się zastanawiam... w końcu kawałek drogi mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikogo namawiać na zabawy na jeziorze...
...bo później mi powie, że to nic fajnego i tylko stracił kasę

 

 

Nie o namawianie mi chodzi, tylko o to, żeby mnie ktoś przekonał, że na zwykłych zimówkach nie będę mielił Forkiem w miejscu 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem 100x ale napiszę ostatni raz jak jest lód zdarty kolcami a po dzisiejszym dniu powinien być to na zwykłej zimówce jadąc tym torem jest przyczepność, jak się wjedzie na czysty lód i będą ciasne zakręty to będziesz mielił w miejscu, no chyba że są łagodne łuki i duża prędkość to tylko mega slajdy będą a nie mielenie w miejscu. Nie znam trasy na jutro ale ja jadę na nalewce, na której jest 1cm mięsa i na czystym lodzie też nie trzyma. Rok temu Glem byłem na Dębicy Frigo i super było.

Może to Ci coś podpowie

Do zobaczenia jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam trasy na jutro ale ja jadę na nalewce, na której jest 1cm mięsa i na czystym lodzie też nie trzyma. Rok temu Glem byłem na Dębicy Frigo i super było.

 

8)

No dobra :idea: Jak nie spróbuję to się nie przekonam :twisted:

Zobaczymy jak Forek jeździ po jeziorze 8)

 

 

Teraz tylko muszę przekonać żonę, że wyjazd o 6 rano w niedzielę, to nie jest wcale taki głupi pomysł :mrgreen:

 

Do zobaczenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

:D:D Też bylismy na dzisiejszej (sobotniej) imprezie - czarny Forek MY'03. :D:D To nic, że na samych zimówkach, które po tej zimie już kończą współpracę. Byłem z kolegą, z którym dzisięć lat temu jeździliśmy KJS'y. Pojechaliśmy pierwszy raz pojeździć po lodzie. Było fantastycznie i naprawdę bezpiecznie. Kumu było mało jeżdżenia po wytyczonym torze, to mógł do woli korzystać z "oślej łączki", która była oblegana non stop :D:D:D Przypomniały nam się stare dobre czasy. No i ta atmosfera :D:D:D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym sobą jakbym swoich wyczynów nie pokazał :P Obecnym GT gonie swojego byłego GLa http://youtu.be/_D8wJMbTJSM (zaraz będzie) szczególnie polecam 40 sekundę gdzie nie miałem pojęcia co się za chwilę stanie i już miałem ustawiać auto do kolejnego zakrętu aż tu nagle :shock:

Więcej jutro pod wieczór :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super :idea:

Dziękuję za super dzień, pozdrawiam wszystkich spotkanych forumowiczów, miło było poznać :idea:

Mojej lepszej połówce też się bardzo podobało, choć czasem wyglądało, że się nudzi :twisted::mrgreen:

 

 

 

Na prawdę daje się jeździć bez kolców, szczególnie gdy wokoło jeździ pełno aut na kolcach :twisted:

 

 

Na szybko 1 filmik Bartekfi w akcji
... zaraz będzie dostepny

 

-- 12 lut 2012, o 21:07 --

 

i jeszcze 1

 

 

8) :mrgreen: Dzięki za cierpliwe filmowanie :wink:

 

 

No no no Bartekfi robisz postępy

 

 

Niestety, to raczej zasługa ujęć Wełniacza :wink:

Jak zamieniliśmy się miejscami i ja miałem jechać z tyłu i jego nagrywać, to jakoś nie mogłem go dognić :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...