Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim interesantom zostało już zadość-prajwat-messendżowione. Sprawdźcie swoje krzynki :)

 

Ogłaszam też, że w związku z kolejną plagą ginących przesyłek na poczcie od teraz wysyłam już tylko poleconym priorytetem (koszt 5,50), bo dożywotni program gwarancyjny "Monsta Care" na wady produktu, skoptanie nalepki przy nalepianiu czy niedostarczone przesyłki gwarantujący natychmiastową kolejną wysyłkę  partii nalepek za free już nie wyrabia a i interesanci też nie są zadowoleni z czekania i dopytywania się czy zostało wysłane. Także programik zawieszam. Chyba że na wyraźną zgodę i odpowiedzialność interesanta - to wtedy zwykłym priorytetem wyślę, ale nie biorę już odpowiedzialności za dostarczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowicjusz, masz 308 postów i jeszcze nie zaraziłeś się świnią ???? :o:o:o Ja już miejsca na karoserii prawie nie mam :D

 

PS. Link do oryginalnego Weekly Young Magazine, z którego pochodzi świnka: http://yanmaga.jp/

Piekne te biale japonskie "swinki" w majtusiach. Podeslij linka esteta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na forum naszym ktoś jeszcze robi wlepy? Godlik?

Z eurojankiem cos mi nie idzie zamawianie. Co prawda minęło dopiero 3 dni ale niestety odpowiedź dostaję w częstotliwości 1 mail na dzień, przy czym telefoniczny kontakt jest praktycznie niemożliwy. A na razie chciałam tylko wstępnie wycenę i akceptację... a wycena mnie zwaliła z nóg :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wypraszam sobie ale to JA Tobie podziękowałam...

Jesteś bardzo nieciekawym "typem" (człowieka oczywiście), nie oceniam Twojej pracy bo nie dane mi było ją ujrzeć natomiast podejście fatalne.

Ale nie polecam ani nie odradzam bo żaden w tym mój interes ;)

Odzywki kolega ma "supera$ne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...