Skocz do zawartości

zerwany łancuch rozrzadu w forester MY11 silnik fb 25


boguslaw670

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!kupilem niestety w USA forestera MY11 po stluczce,jak sie okazało ma uszkodzona pokrywe rozrzadu i niestety zerwany lancuch na prawej stronie .Zastanawiam sie co robic remontowac?jesli tak to gdzie moze mi ktos doradzi dobrego fachowca w małopolsce.To moje 1 subaru i jak na razie bardzo pechowe.Zastanawiam sie czy poleciały zawory ,czy glowica tez do roboty?Moze mi ktos cos sensownego doradzic?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Edwina=Carfit.I bedzie Pan zadowolony.

 

Marek dziękuję :D , ale bede zmuszony zgłosić Twój post moderatorni :wink: :mrgreen::twisted:

 

bogusław670, jedno jest pewne , rozrząd jest niestety kolizyjny , i jest bardzo duże prawdopodobieństwo że któreś zawory sie pogieły, i niestety trzeba silnik wyjąć , zdjąć głowicę i sprawdzać :roll:

Oczywiście na dzień dobry zakłada sie nowy łańcuch , i próbuje sie ręcznie obracać wałem , w celu wstepnej weryfikacji, ale szanse są naprawde nikłe :cry: , trzeba sie liczyc z wyjeciem silnika , i co najmniej wymianą zaworów :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wyciagam silnik,pobieznie ogladałem zawory i tloki videoskopem nie wyglada to tragicznie zawory chodza ,na tlokach nie widac wgniecen ale to tylko pobiezne ogledziny .wyciagne silnik i szukam dobrego majstra zeby ocenil czy jest sens to robic ,jaki bedzie koszt cześci czy szukac silnika.Moze da mi ktos namiary na dobrego silnikowca od subaru,dzieki i pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boguslaw670, Napisz skad jestes bedzie latwiej doradzic Ci do kogo udezyc :wink: ale juz Ci forumowicz Maras, napisal skontaktuj sie z tym panem

:arrow: carfit, :mrgreen: On napewno Ci pomoze :wink:

 

-- 27 sty 2012, o 18:15 --

 

Tommo, niektorym trzeba po kilka razy pisac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...