Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@@Kwapcio23, jak zwykle bardzo dziękujemy :) Wymarzłeś się pewnie okrutnie..., ale fotki jak zawsze mistrzowskie ;)

 

Ślizgawka była nieziemska, ogromny szacun dla kolegi w Imprezie GL..... kombi, perfekcyjnie wykorzystawł warunki, dobrą opone i napęd 4x4 w swoim ledwo odpychającym się 1,6 (?) :D Rewelka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zmiany mają być. ;) Wiem tyle ile Pancin powiedział ostatnio na rozdaniu nagród, czyli w skrócie większa dyscyplina i starania o jeszcze większą ilość jazdy. Z punktu widzenia biura imprezy mogę powiedzieć, że jeśli przestaniemy tolerować spóźnialstwo i "był korek na wyjeździe z Kielc przy Makro" to na luzie można imprezę zacząć pół godziny wcześniej, wprowadzając większy rygor na starcie otrzymamy kolejne pół godziny, a więc zyskujemy godzinę, czyli można zrobić jeden przejazd więcej... Zmiany więc muszą zrobić sami startujący, czyli szanować czas swój i innych, ale mówiąc szczerze akurat nie w użytkownikach tego forum tkwi problem. :D

Klasa Subaru całkiem fajnie wypaliła, więc ja osobiście nie widzę powodu żeby miało jej teraz nie być, ale to tylko moje zdanie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że klasa Subaru zostanie... ktoś w końcu musi to srebrne STI Tomka pokonać :D

 

raz mi się udało go "rąbnąć" na "jesiennym",ale to przypadek...wiec teraz trza się starać w Evo go gonić....:-) :biglol:

 

Szansa niestety żadna, bo barierybędą montowane około kwietnia. Też mam nadzieje, że nastąpi to jak najszybciej. Na pewno natomiast będzie klasa Subaru.

 

szkoda,ale szansa dla "osiek"na walke jest nadal z potworami,to dobrze.

No i wiecej przejazdów,też dobrze,Udanego 2013 Pancin !

 

W sumie to .... fajnie :D

 

Kiedy będzies gotowy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...