Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

weekend mam wolny, więc może mnie tylko wyeliminowac awaria auta (ale to jest właściwie bezawaryjne 8) ) lub przypadek losowy.

Jestem zdeterminowany żeby w październiku zaliczyć jak najwięcej imprez bo w listopadzie kładę się na rekonstrukcję wiązadła i conajmniej 3-4 miesiące nie będę w stanie upalać. Także wstępnie biorę pod uwagę jeszcze 15 i 22.10 kielce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest niesamowite. ile razy pojawi się pomysł na SuperOes pojawiają się kłopoty :evil: . Auto jest obecnie w Katowicach na drobiazgach, tzn tak się wydawało 8) . Najpierw kilka dni temu był problem ze szczelnością dolotu aleszbko ogarnięty na chwilę obecną jest lux. Dosłownie parę godz po zapisaniu sie na zawody zadzwonił Bryku że Łukasz wykrył że uppipe jest szmelcem :evil: . U mnie siedzi jakiś dziwoląg dopasowany do kolektora spec C bodajże N14 i turbiny singlescrool. Jedyna rada to dorobienie tego cuda na wymiar w MG. terminu jeszcze nie znam ale ponoć "na wczoraj" się nie da. Póki co jest jeszcze tydzień i na pewno jesli tylko bedzie taka możliwość to chłopaki to ogarną więc się nie załamuje ale znów będę siedział na szpilach :evil:

 

Obsada jest rewelacyjna. Musze tam być :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakiś niefart :evil: , miałem pewne zastrzerzenia do zachowania się auta przy przyspieszaniu dlatego pojechało do katowic na drobną weryfikację. Wyszła tak jak pisałem nieszczelnośc dolotu i teraz nieszczelny uppipe. pocieszające jest to że sa to przyczyny odpowiedzialne za uwagi jakie miałem i jak je ogarnę biały bedzie śmigał lepiej niż miło :twisted:

 

Chłopaki teraz jedyne co mogą to użyć wpływów i przekonac MG że to musi byc zrobione "na wczoraj" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...