Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

a to nie jest impreza amatorska? slicki, profesjonalne nastawy geometrii by FIT - pewnie przyjade moja seria na potenzach i okaze sie ze jestem jedyny bez podtrzymania turbo :)

 

oj tam,wszyscy jedą amatorsko...ja jade na grila.Seba,szukaj mnie,wezmę ci krzesełko :-)

Nie zapomnij wziąć podtrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no właśnie Fit, mieliśmy się na fotki dogadywać a Ty auto zepsułeś, i nie miałem jak popstrykać... ale za to Sebastian niech coś ma chociaż :D

 

DSC_8673.jpg

 

jak ktoś jeszcze był i startował to niech mówi jakie auto/numerek i będziemy szukać, wprawdzie byłem tylko godzinkę ale fotek trochę jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, to moja Luba miała rację :D

 

jak chcesz to podrzuć maila na PW, mam kilka fotek twojego klasyka i chętnie się podzielę dużymi rozmiarami :)

 

kurcza Fitnes jednak coś się znalazło z tym twoim autem :D

 

DSC_8651.jpg

Edytowane przez RedSun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chłopaki !

Red sun ,wskrzesiłem fure,małe niedopatrzenie i chwilowo fura urwała amor,ale juz naprawione na zawsze... :-)

Beben ,szkoda ze Cie nie było...pohulałbyś.

Cybel,masz racje najpierw amor,ale to pozostałosci po niedokonczonym remoncie,moje lenistwo,,,

a potem wyszło ,ze płyny we wspomaganiu i hamulcach są z roku produkcji fitowozu i ....i tak superczasy jak na taki stan rzeczy,gryzłem kiere i podobno było widowiskowo,w kabinie przynajmniej był istny kabaret hihi,a i zawias lekko mówiac "za miękki" na moje poczynania amatorskie i mięęęliło jedno kolo a nie wszystkie na odciążeniu i ....oklep dostałem.

Ale powiem jedno,seryjne Subaru w gąszczu tryskających podtrzymań i reszty bajerów u chłopaków moze być jakims zagrozeniem na technicznych partiach...cholera i na trzecim przejezdzie jeszcze przerywał jak wściekły,mało wahy i standartowy problem przy połowie baku ,kiedy pływak nie"pzrzerobiony"...

 

a z tą wkładką to już nie przesadzajcie...wszyscy jezdzimy podobnie! w zależności od humoru! :-)

 

ogólnie,zajebisty dzień i ...kolor kasu Cybela rozkłada na kolana..inny niż wszystkie...mieliśmy fajny dzień.

 

Myśle ,e Cybla autem można było skoczyć o te parę oczek na miejsce ,gdzie zawsze uwielbiam być na końcu zawodów hehee....

 

Pozdro dla wszsystich spotkanych !!!!!

 

Nie zapominajcie ! 26 trening TOR Kielce - FJS !!!!!!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...