Skocz do zawartości

Kryterium Toru Kielce SuperOES 2012 (markowa klasa SUBARU!!)


Kwapcio23

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.superoes.pl/superoes/wyniki/10so2012generalka.pdf

 

Grzeisek - bardzo dobre tempo.

Jakaś wpadka w pierwszym ale potem - szacunek.

 

przy pierwszym przejeździe asfalt na prostej od strony lasu był jeszcze mokry i większość jechała tam zdecydowanie wolniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 418
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki chłopaki, sam jestem w szoku :shock:

Generalnie bardzo fajny dzień, 6ciu subarumaniaków, fajne pogaduszki, super rywalizacja (dzięki bardzo Witek 8)) - ja to lubię :twisted:.

Pierwszy przejazd mocno bojaźliwy, tak jak pisze Grzesiek, miejscami wilgotno i jeszcze chłodno z rana a ja na średnio-twardych oponach :lol:

Z przejazdu na przejazd coraz cieplej, większa znajomość trasy i ...............dzidaaa :mrgreen:

Pech chciał (dla Witka :oops: :wink:) że podczas mojego 4tego przejazdu nie było opony w jednym miejscu i musiałem jechać jeszcze raz. Mocno wnerwiony pojechałem na start i przeszedłem samego siebie :shock: - ten 5ty przejazd wyszedł około 3 sekundy szybciej niż 4ty. Gdyby nie powtórka Witek wskoczyłby na 2gie miejsce.

Podsumowując, następnym razem niech ktoś mnie wnerwi z samego rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał (dla Witka :oops: :wink:) że podczas mojego 4tego przejazdu nie było opony w jednym miejscu i musiałem jechać jeszcze raz

 

hehehe to "podziękowania" powinny się należeć po części też mi - podczas przejazdu z Bartezem (ja na prawym) za mocno zaatakowaliśmy szykanę i usunęliśmy tę oponę :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oja....... :oops::oops:, kurna Kwapcio troche sie wstydze :oops: :wink:

 

Panowie, dzieki wielkie, ale przede mną był jeszcze niesamowity Tomek Różak i wręcz na równi Witek Kruszewski......... wszyscy dawaliśmy jakoś rade :D

 

Grzesiek :), a wiesz że podejrzewałem właśnie Bartka, że to on taki łobuz :twisted:

 

EVAN, oj tak, zobacz jaki byłem wypruty....... :mrgreen: dosłownie snułem się

 

cybel, wpadaj nast. razem swoim klasykiem potworkiem :wink:, teraz było nas 5ciu w GC8 8)

 

dario007, bingo! Ty masz ten dar jak mało kto...... :twisted:

 

 

 

Załadowała się moja walka i decydujący przejazd.......... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam rozmawiałem dzisiaj z Nowocieniem :) w sobotę rano stawiamy się na torze :)

gpruszko czym nagrywałeś onboardy? fajna jakość :)

Ktoś z obecnych w sobote ma na aucie chlapacze od Gigi`ego? chciałbym pomacać przed zakupem :)

Edytowane przez Bestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze na 100% nie wiem czy przyjade bo kompletnie nie mam opon na te pogode a na zimówkach cudów nie zdziałam :mrgreen:

Kamerka to pożyczona Contour 720, teraz mam swoją Contour Roam - szerszy kąt widzenia i full hd :cool:

Ja mam kawiorki rallyarmorowe, czarne z czerwonym logo, moge oddać w dobrej cenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......które są już rozpisane :mrgreen: ......Różak, Nowocień, Łuczkiewicz....... a kolejność zobaczymy :cool:

 

hihi,no dobra kolejnosć ,ale Ja chyba Evo jednak,Subaru na serii moje kochane i nie wiem czy zdąże ustawić geometrie jakąkolwiek,to łomot dostane od Was aż żal,ale gdybym jechał Cybla GTmocarzem to darmo bym się nie poddał!:-)

Tak czy siak jestem w sobote z grillem to się ustawmy gdzies blisko siebie z wigwamami.

Wezcie kiełbase sobie i krzesełka,ja stoliczek i krzesełka jakieś wezme...i butelke! hihi.

 

Potwierdzam rozmawiałem dzisiaj z Nowocieniem :) w sobotę rano stawiamy się na torze :)

gpruszko czym nagrywałeś onboardy? fajna jakość :)

Ktoś z obecnych w sobote ma na aucie chlapacze od Gigi`ego? chciałbym pomacać przed zakupem :)

Zapraszam gdzieś blisko Nas !

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,a może i ja się przejadę?Tylko jedno pytanie do wyjadaczy oesowych.Jak mam się zapisać,bo lista zapisów zamknięta.

Czy jest taka możliwośćczy raczej już nie?

czyli biorę dodatkowe krzesło :-) miło będzie.

 

Można dopisać się w dniu zawodów, wpisowe jest trochę większe

 

 

FITNES - nie sciemniaj z geometria tylko przyjeżdżaj i pokaz jak się powinno jeździć Subaru :)

 

no jak? 260KM do waszych diabłów? :-)...Tomek ,rzeczywistość jest miażdząca hihi.

Ja sobie popatrze jak się jezdzi Subaru własnie...z Wami za kierami !

Edytowane przez FITNES
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitnes nie rób sobie z nas jaj dobraaa :mrgreen: Ja jestem przykładem ślepej kury i ziarenka.. :mrgreen: :-P

 

Grzegorz - nie marudź tylko wpadaj :) Pogoda ma być ładna i chyba nawet nie będą potrzebne zimówki :)

 

Potwierdzam rozmawiałem dzisiaj z Nowocieniem :) w sobotę rano stawiamy się na torze :)

gpruszko czym nagrywałeś onboardy? fajna jakość :)

Ktoś z obecnych w sobote ma na aucie chlapacze od Gigi`ego? chciałbym pomacać przed zakupem :)

 

Ja mam i na 80% uda mi sie podjechać w sobotę - możesz macać do woli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...