Skocz do zawartości

WOŚP co, gdzie, kiedy?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Troche wiecej o MotoOrkiestrze na Bemowie...

 

Zapraszamy na strone MotoOrkiestry na Twarzoksiazce: Moto Orkiestra.

Wkrotce bedzie tez oficjalna strona motoorkiestra.pl - dzisiaj zaczeli ja aktualizowac, wiec jest szansa :roll:

 

Organizatorem - i tak bedzie do "konca swiata i jeden dzien dluzej" jest Automobilklub Polski jako oficjalny sztab WOŚP organizuje zbiórkę. Proszę wziąć pod uwagę, że nie do konca jest tak jak pisze:

Moga przyjechać ci co maja fajne fury, ogarniaja tor szutrowy na bemowie co by się nie zbłaznić

To organizator decyduje, kto bedzie jeździł i wspieral licytacje na sluszny cel. Vert nie pisz, ze zapraszasz wszystkich... co roku mamy problem, ze przyjezdzaja znajomi, znajomych i mowia, ze "ktos ich zaprosil do jezdzenia po bemowie" a potem jest tzw. bu... tfu... rozgardiasz... Gardias tez czasem jest :mrgreen:

 

Jak najbardziej moga przyjechac WSZYSCY i uczestniczyc w fantastycznej imprezie... ale wozic beda raczej sprawdzeni i znani zawodnicy, dzialacze i przyjaciele Autombilklubu Polski... np. taki Bęben, ktorego bede goraco polecal :twisted: 8)

 

Dodatkowo zapraszam Was do zabrania dzieciaków. Zespól SJR Dream Team gra z MotoOrkiestra od początku jej istnienia... jak co roku organizujemy atrakcje dedykowane najmlodszym uczestnikom. Tak bedzie i w 2012 roku. Na wydzielonym placu (teren egzaminow na Prawo Jazdy) zapraszamy rodziców wraz z młodymi pociechami do przejazdzki po specjalnie opracowanej trasie. Nie zabraknie niespodzianek, ktore sprawia dzieciakom frajde a rodziców moge uspokoić i zapewnić, że kierowcami samochodów będą instruktorzy SJR, których zadaniem będzie sprawdzić radość dzieciom a nie przestraszyć czy zniechęcić do jazdy samochodami rajdowymi. Samochody będą też wyposażone w foteliki dla dzieci tak abyśmy mogli zadowlić pełny wachlarz wiekowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, vert dajcie mi znac jakie są szanse żeby z wami poganiać. Jeszcze nie jestem pewien na 100% czy będę w stanie się wyrwać na kilka godz ale w razie co to musze ogarnąć jakieś zabezpieczenie auta. Szkoda mi wypiaskować białasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wybrał na WOŚP Dobczyce, piszcie kto jedzie, żeby się mniej więcej zorientować ile będzie znajomych aut. Jakie opony najlepiej założyć do tego upalania, jakieś ściurane używane zimówki czy letnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, vert dajcie mi znac jakie są szanse żeby z wami poganiać. Jeszcze nie jestem pewien na 100% czy będę w stanie się wyrwać na kilka godz ale w razie co to musze ogarnąć jakieś zabezpieczenie auta. Szkoda mi wypiaskować białasa

 

Wysylam Ci nr na PW. Zdzwonmy sie w sobote i ustalmy szczegoly. Zastanow sie czy bedziesz mogl sie zdeklarowac... jak masz sie spinac aby pojezdzic przez chwilke to nie ma sensu, jesli jednak masz serce i czas polatac to zapraszamy - dopisze Ciebie do listy organizacyjnych :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serducho mam jak dzwon 8) moje bliźniaczki urodziły sie w 30 tyg i przez ponad 2 tyg leżały w owsiakowych inkubatorach także my co roku staramy sie wrzucić konkretnie do aukcji i brać udział w orkiestrze. Z przyjemnością sie pojawia i spale trochę wachy :twisted:

 

Przyjemne z pożytecznym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

401325_322202974477087_100000621606126_1019048_1239751916_n.jpg

401623_322201951143856_100000621606126_1019045_1055462948_n.jpg

394572_322186927812025_100000621606126_1019024_1572389206_n.jpg

 

Dziekujemy, dziekujemy!

Fajnie sie robi imprezy gdy atmosfera dobra dookola, kazdy chce dobrowolnie pomagac a rozliczenia wychodza zawsze na duzym plusie :mrgreen:

Pomuki sie naleza: Cysztof, Goory, Yahoo, Rafal "Bulldog" MTS za czynny udzial i zbiorke kasy :!:

 

My oczywiscie jezdzilismy powoli, bezpiecznie... tak jak sie jezdzi z malymi dzieciakami.... no a ze nie ma rozy bez kolcow... to:

398549_322291171134934_100000621606126_1019539_693781121_n.jpg

3 x opony wbiegly na trase

1 x gorka zrobila dowcip i sie przesunela :twisted:

 

Dozo za rok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zapraszam do Torunia!!!

 

Choć 13. stycznia gramy dopiero po raz drugi, to już zapowiada się grubo. Gościem Specjalnym będzie rallycrossowy mistrz Polski i wicemistrz Europy Strefy Centralnej - Łukasz Kabaciński. Będzie też Marcin Wicik (tym razem oprócz DriftBusa przywiezie rallycrossową Fiestę), oraz kierowcy z regionu, też kiedyś ścigający sie w rallycrossie M.Witkowski z potężnym Lancerem Evo IX.

Dla równowagi brakuje nam więc ludzi z Subaru, dlatego serdecznie zapraszam! Będzie fajny, efektowny odcinek w samym centrum miasta (Jordanki), licytacje rajdowych gadżetów od Hołka, Bębenka, Kajtka, nagrody do wylosowania, pokazy motocrossu i quadów.

 

Więcej info i fotek z ubiegłego roku znajdziecie na www.motoorkiestra-torun.pl oraz na www.facebook.com/MotoOrkiestraTorun.

 

Przybywajcie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toruń zaprasza - dzisiaj dołączył do nas Marcin Gagacki, II rajdowy wicemistrz Polski w grupie N. Ciągle brakuje nam jednak driverów z Subaru - zapraszamy Was serdecznie!

Szczegóły na: www.facebook.com/MotoOrkiestraTorun oraz www.motoorkiestra-torun.pl

 

71607_401395766617661_1911621155_n.jpg

Edytowane przez nikonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...