Skocz do zawartości

jakie kolce założyc na 5,5/16" i gdzie je kupić


beben

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze jest temat o zimówkach ale tu bym chciał pogadać konkretnie o kolcach

 

macie jakies namiary na takie opony? potrzebuje cos w okolicach 155/165 szer na felge 5,5/16" . Co ogóle wchodzi w gre? Hakkapellita nie robi nic w takich rozmiarach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem jak najwęższe ale Te bedą za wąskie, wygladaja na 145 o takich myślałem ale moje felgi sa jednak sa szerokie. Muszę mieć rozmiar pomiędzy 165-185, teoretycznie i 155 pasuje wg tej tabelki :arrow: http://www.felgi-opony.com/Aktualnosci/ ... 32,15.html

 

Hakkapellita nie robi takiego rozmiaru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze w 16" to jedynie typowo rajdowe będą wąskie. na Twoj pomodowany pojazd to bym wybral rajdowe 16 ze szwedzkim długim kolcem ale wtedy felgi... i jeszcze warunek ze bedzie -25 stopni przez wiele dni i taki zestaw sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem cos typowo pod pojezdzawke, zmieniane na miejscu, ale chyba moze to byc zarówno typowo sportowa jak i cos typu pirelli carving. nie wiem jaka długosc kolca bedzie odpowiednia.

Znalazlem coś takiego od Elka :arrow: http://evo.org.pl/viewtopic.php?t=9209 tylko cena trochę spora bo jeszcze trzeba okolcować

 

Był plan zeby się wybrać na jakieś jezioro ale aura poki co wyklucza ten pomysł, więc pewnie najczęściej będę na nich ganiał na NMnP, bo na kielcach chyba nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...